Other lots in this auction
-
#343
Ch. de la Commanderie A.C. Lalande-de-Pomerol
M.C. 2006 aantal: 7 Bt.
No longer available -
#143
Ch. Phélan-Ségur A.C. St-Estèphe Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1974 aantal: 9 Bt. vts, 1 ms, enkele vlekken
No longer available -
#268
Lot rode wijn
1993 aantal: 9 Bt. Ch. Borie de l’Anglais A.C. Puisseguin-St-Emilion
M.C. 1993 aantal: 4 Bt. Ch. Ruine de Bélair Cuvée Tradition A.C. Bergerac
M.C. 1993 aantal: 5 Bt.
No longer available -
#67
Lot witte Bourgogne
aantal: 6 Bt. Corton-Vergennes A.C. Grand cru Dom. Pierre-Yves Masson, Ch. de Bligny, Beaune M.C. 1982 aantal: 1 Bt. Chablis Grand Cru Grenouilles A.C. Moillard-Grivot, Nuits M.O. 1983 aantal: 1 Bt. beschadigd etiketChablis 1e Cru Mont de Milieu A.C. Dom. Pinson, Chablis M.P. 1990 aantal: 1 Bt. Chassagne-Montrachet A.C. Verget, Sologny M.O. 1991 aantal: 1 Bt. Meursault A.C. Dom. Monthelie-Douhairet, Monthelie M.P. 1993 aantal: 1 Bt. Pouilly-Fuissé (..)
No longer available -
#16
Lot rode wijn
aantal: 12 Bt. Crozes-Hermitage A.C. Julien de Moissac, Nuits M.O. 1982 aantal: 1 Bt. Ch. Pigoudet A.C. Coteaux d’Aix en Provence
M.C. 1985 aantal: 1 Bt. Ch. Bouscassé Vieilles Vignes A.C. Madiran Alain Brumont, Maumusson M.C. 1988 aantal: 2 Bt. Saint-Amour A.C. Antoine Depagneux, Quincié M.O. 1993 aantal: 1 Bt. Moulin-à-Vent A.C. Antoine Depagneux, Quincié M.O. 1993 aantal: 1 Bt. Faustino I Tinto Gran Reserva D.O.C. Rioja Bodegas Faustino, Oyon M.O. (..)
No longer available -
#129
Ch. Taillefer A.C. Pomerol
1973 aantal: 12 Bt. ts à ms, 1 etiket manco
No longer available -
#104
Champagne Cuvée Dom Pérignon
Moët & Chandon, Epernay M.O. 1964 aantal: 1 Bt. 9 cm
No longer available -
#359
Ch. du Courneau A.C. Médoc
M.O. 2010 aantal: 12 Bt. neck
No longer available -
#241
Ch. Corbin A.C. St-Emilion grand cru Grand cru classé M.C. O.K. 1989 aantal: 7 Bt. neck; vuile en beschadigde etiketten
No longer available -
#7
Lot rode wijn
aantal: 10 Bt. Givry A.C.
Delhaize Le Lion, Bruxelles M.B. 1990 aantal: 1 Bt. etiket ontbreektBourgogne Côtes d’Auxerre A.C.
Jean-Marc Brocard, Préhy M.O. 1992 aantal: 2 Bt. 1 etiket onleesbaarChambolle-Musigny A.C. Dom. Rémy Boursot, Chambolle M.O. 1992 aantal: 2 Bt. Vosne-Romanée 1e Cru Les Petits Monts A.C. Robert Sirugue, Vosne M.D. 1993 aantal: 2 Bt. Volnay 1e Cru Les Caillerets A.C. Bernard Vaudoisey-Mutin, Volnay M.P. 1993 aantal: 1 Bt. Nuits-St(..)
No longer available -
#265
Ch. Laroque Thomas A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1992 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#346
Cape Mentelle Shiraz Margaret River Wine of Australia M.O. 2007 aantal: 4 Bt.
No longer available