#49
Lot rode bordeaux
aantal: 6 Bt. Ch. Léoville-Las-Cases A.C. St-Julien 2e grand cru classé M.C. 1973 aantal: 1 Bt. BN, gevlekt etiketVieux Ch. Certan A.C. Pomerol
M.C. 1973 aantal: 1 Bt. MSCh. l'Arrosée A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1978 aantal: 1 Bt. TSCh. Ratouin A.C. Pomerol
M.C. 1987 aantal: 1 Bt. TSCh. Coufran A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 1995 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#347
Clos Floridene A.C. Graves Denis & Florence Dubourdieu M.P. K. 2007 aantal: 11 Bt.
No longer available -
#26
Lot rode wijn
aantal: 12 Bt. BN, zeer vuile en beschadigde etikettenMarquès de Murrieta Rioja D.O.
aantal: 1 Bt. Hauterive A.C. Médoc
M.O. 1978 aantal: 2 Bt. Ch. Quimper A.C. Haut-Médoc
M.O. 1978 aantal: 1 Bt. Rode bordeaux zonder etiket
aantal: 2 Bt. Porte du Roy A.C. St-Emilion grand cru
M.P. 1985 aantal: 3 Bt. Spaanse wijn zonder etiket
aantal: 2 Bt. Ch. Austerlitz A.C. Saint-Emilion
M.C. 1979 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#314
No longer available -
#260
No longer available -
#65
Lot rode bourgogne
aantal: 5 Bt. Volnay-Caillerets A.C. Volnay 1e cru Dom. Jaboulet-Vercherre, Beaune M.O. 1973 aantal: 1 Bt. Corton A.C. Grand cru Chanson Père & Fils, Beaune M.O. 1982 aantal: 1 Bt. Corton A.C. Grand cru Dom. Louis Latour, Beaune M.O. 2000 aantal: 1 Bt. Vosne-Romanée Vieilles Vignes A.C. Nicolas Potel, Nuits M.O. 2006 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#397
No longer available -
#396
No longer available -
#133
Ch. Saransot-Dupré A.C. Listrac Cru bourgeois M.C. 1975 aantal: 12 Bt. BN à MS, vuile en beschadigde etiketten
No longer available -
#240
No longer available -
#284
Alabanza Rioja Crianza D.O.C. Rioja Bodegas Alabanza, Agoncillo M.O. 2004 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#304