#16
Lot witte wijn
aantal: 10 bt Ch. Couhins-Lurton A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé de Graves en blanc M.C. 1988 aantal: 7 bt enkele vuile etikettenPinot Auxerrois Les Lutins A.C. Alsace Josmeyer, Wintzenheim M.O. 1986 aantal: 2 bt Meursault A.C. Sylvain Dussort, Meursault M.P. 1991 aantal: 1 bt
No longer available -
#155
Ch. L’Eglise-Clinet A.C. Pomerol A. & R. Barrière Frères, Bordeaux
1955 aantal: 4 bt ts, 2 ms, 1 ls, beschadigde en/of vuile etiketten
No longer available -
#350
Morey-St-Denis Champberceau A.C. André Ziltener, Ch. à Chambolle-Musigny M.O. 1995 aantal: 3 bt
No longer available -
#146
Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé M.C. 1924 aantal: 1 bt vls, vuil en vervaagd etiket
No longer available -
#325
Gevrey-Chambertin 1e Cru Lavaux St-Jacques A.C. Dom. Maume, Gevrey M.P. 1992 aantal: 1 bt
No longer available -
#271
Ch. Le Manoir A.C. Lalande-de-Pomerol
M.C. O.D. 1988 aantal: 6 bt
No longer available -
#71
Lot rode bordeaux
aantal: 11 bt Ch. Bois David A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1982 aantal: 4 bt Ch. Bois David A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1983 aantal: 7 bt
No longer available -
#91
Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt Ch. Cassevert A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1981 aantal: 1 bt Ch. Monbrison A.C. Margaux Cru bourgeois M.C. 1981 aantal: 3 bt Ch. Grand Barrail Lamarzelle Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1982 aantal: 8 bt
No longer available -
#289
Ch. Les Aublines A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1989 aantal: 12 bt
No longer available -
#63
Lot rode bordeaux
aantal: 9 bt Ch. Haut-Rousset A.C. Côtes de Bourg
M.C. 2001 aantal: 1 bt Ch. de Chantegrive A.C. Graves
M.C. 2003 aantal: 1 bt Clos du Cheval Blanc A.C. Côtes de Bourg
M.C. 2003 aantal: 1 bt Ch. les Cluchets A.C. Graves
M.C. 2004 aantal: 2 bt Ch. Calens A.C. Graves
M.C. 2007 aantal: 1 bt Ch. La Croix de Paty A.C. Côtes de Bourg
M.C. 2010 aantal: 1 bt Ch. Pontet La Gravière A.C. Graves
M.C. 2015 aantal: 1 bt Ch. Le Merle A.C. Graves
M(..)
No longer available -
#24
Lot rode wijn
aantal: 6 bt Côte-Rôtie A.C. M. Chapoutier S.A., Tain M.O.
aantal: 1 bt Hermitage A.C. M. Chapoutier S.A., Tain M.O.
aantal: 4 bt Châteauneuf-du-Pape A.C. Georges Dubucq Fils, Bordeaux
1970 aantal: 1 bt
No longer available -
#147
Ch. Pichon-Longueville Comtesse A.C. Pauillac 2e grand cru classé
1928 aantal: 4 bt vidange, vuile etiketten