#338
Ch. La Croix Bellevue A.C. Lalande-de-Pomerol
M.C. O.K. 2004 aantal: 12 Bt. neck
No longer available -
#265
Ch. Laroque Thomas A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1992 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#337
Alabanza Rioja Crianza D.O.C. Rioja Cronwagen-Iberica S.L., Agoncillo M.O. O.D. 2004 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#299
Ch. La Dominique A.C. St-Emilion grand cru grand cru classé M.C. 1996 aantal: 2 Bt. beschadigde etiketten
No longer available -
#349
Ch. Bertrand Braneyre Vieille Vignes A.C. Haut-Médoc
M.C. O.D. 2008 aantal: 12 Hbt.
No longer available -
#46
Lot rode Bordeaux
aantal: 9 Bt. Ch. Latour à Pomerol A.C. Pomerol
M.C. 1997 aantal: 2 Bt. Versant Royal A.C. Bordeaux Supérieur
M.P. 1997 aantal: 1 Bt. L’Oratoire de Chasse-Spleen A.C. Moulis
M.P. 1998 aantal: 1 Bt. Ch. La rose Montviel A.C. Pomerol
M.C. 1998 aantal: 1 Bt. Ch. Franc-Mayne A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1998 aantal: 1 Bt. Ch. Haut-Bages Averous A.C. Pauillac
M.C. 1999 aantal: 1 Bt. Ch. Arnauton A.C. Fronsac
M.C. 1999 aantal: 1 Bt. (..)
No longer available -
#262
Ch. Beau-Site A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. 1990 aantal: 3 Mag. 1 gevlekt etiket
No longer available -
#210
Ch. Belgrave A.C. Haut-Médoc 5e grand cru classé M.C. 1985 aantal: 5 Bt. neck
No longer available -
#345
Ch. Jolys A.C. Jurançon
M.C. 2007 aantal: 4 Bt. neck; Eén capsule gedeeltelijk verwijderd.
No longer available -
#7
Lot rode wijn
aantal: 10 Bt. Givry A.C.
Jean-Marc Brocard, Préhy M.O. 1992 aantal: 2 Bt. 1 etiket onleesbaarChambolle-Musigny A.C. Dom. Rémy Boursot, Chambolle M.O. 1992 aantal: 2 Bt. Vosne-Romanée 1e Cru Les Petits Monts A.C. Robert Sirugue, Vosne M.D. 1993 aantal: 2 Bt. Volnay 1e Cru Les Caillerets A.C. Bernard Vaudoisey-Mutin, Volnay M.P. 1993 aantal: 1 Bt. Nuits-St(..)
No longer available -
#191
Ch. Larose-Trintaudon A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 1982 aantal: 4 Bt. vts
No longer available -
#192
Dom. de Chevalier A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé de Graves M.C. 1982 aantal: 2 Bt. neck, ts, etiketten gevlekt.