#444
Nuits-Saint-Georges 1e Cru A.C. Richard Seguin, Gevrey M.O. 2009 aantal: 3 bt
No longer available -
#407
Sancerre A.C. Dom. Franck Millet, Bué M.D. O.D. 2002 aantal: 12 hbt
No longer available -
#419
Cuvée des Sommeliers A.C. Châteauneuf-du-Pape Jacques Mestre, Châteauneuf M.P. O.D. 2004 aantal: 6 bt
No longer available -
#369
Arbor Crest Merlot Columbia Valley Washington Arbor Crest, Spokane WA. M.O. D. 1997 aantal: 8 bt
No longer available -
#267
Lot rode bourgogne
1 aantal: 9 bt Chassagne-Montrachet 1e Cru Clos St-Jacques A.C. Henri de Boileau, St-Symphorien M.O. 1987 aantal: 3 bt Chambolle-Musigny Chardame A.C. Henri de Boileau, St-Symphorien M.O. 1987 aantal: 4 bt Fixin 1e Cru Les Hervelets A.C. Négociants-Eleveurs Associés, Charnay M.O. 1987 aantal: 2 bt
No longer available -
#92
Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt Clos Sainte Anne A.C. Pomerol
M.C. 1994 aantal: 4 bt Ch. Haut-Gardère A.C. Pessac-Léognan
M.C. 1996 aantal: 8 bt
No longer available -
#432
Ch. Chantemerle La Perle A.C. Médoc
M.C. O.K. 2006 aantal: 6 bt
No longer available -
#180
Ch. Dutruch-Grand-Poujeaux A.C. Moulis-en-Médoc Cru grand bourgeois exceptionnel
1970 aantal: 6 bt ms, vuile en/of beschadigde etiketten
No longer available -
#25
Lot rode wijn
aantal: 6 bt Dom. des Agates Les Joyaux A.C. Coteaux du Tricastin Chabanis Riffard, Châteauneuf M.D. 2001 aantal: 2 Mag. Dom. des Agates Le Privilège de Montagut A.C. Coteaux du Tricastin Chabanis Riffard, Châteauneuf M.D. 2003 aantal: 4 Mag.
No longer available -
#320
Clos-Vougeot A.C. Grand cru Dom. Amiot-Servelle, Chambolle M.O. 1990 aantal: 6 bt
No longer available -
#280
Dom. de la Solitude A.C. Châteauneuf-du-Pape Lançon Père & Fils, Châteauneuf M.D. 1989 aantal: 3 bt
No longer available -
#364
Bourgogne Hautes Côtes de Nuits A.C. André Ziltener, Ch. à Chambolle-Musigny M.O. 1996 aantal: 4 bt