#33
Lot witte bordeaux
aantal: 10 Bt. Ch. Saransot-Dupré A.C. Bordeaux Sec
M.C. 2001 aantal: 3 Bt. Ch. Saransot-Dupré A.C. Bordeaux Sec
M.C. 2005 aantal: 7 Bt.
No longer available -
#269
No longer available -
#212
Nuits-St-Georges 1e Cru Les Vaucrains A.C. Dom. Dupasquier & Fils, Nuits M.D. O.D. 1991 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#406
Les Chais du Comté Merlot I.G.P. Pays d’Oc Les Chais du Comte, Mouzillon M.O. O.D. 2014 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#424
El Inùtil Tempranillo D.O. La Mancha Bodegas Cristo de la Vega, Socuellamos M.O. O.D. 2016 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#133
Ch. Saransot-Dupré A.C. Listrac Cru bourgeois M.C. 1975 aantal: 12 Bt. BN à MS, vuile en beschadigde etiketten
No longer available -
#93
Pétrus A.C. Pomerol
M.C. 1955 aantal: 1 Bt. TS, capsule mogelijk niet authentiek, glas onderaan gemerkt HR
No longer available -
#182
Chinon A.C. Ch. de Ligré, Gatien Ferrand, Ligré M.C. 1988 aantal: 4 Bt.
No longer available -
#362
Portal d’Azenha Reserva D.O.C. Douro Solar de Cambres Lda, Quinta do Casal, Cambres-Lamego M.O. O.D. 2010 aantal: 6 Bt
No longer available -
#121
Ch Clos Neuf A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. O.D. 1972 aantal: 12 Bt. TS à MS
No longer available -
#245
No longer available -
#68
Lot rode bourgogne
aantal: 6 Bt. Grands-Echezeaux A.C. Grand cru Louis Douroux M.O. 1971 aantal: 1 Bt. 8 cmVosne-Romanée Les Reignots A.C. Dom. du Ch. de Vosne-Romanée M.O. 1974 aantal: 1 Bt. Vuil etiketVosne-Romanée A.C. Chanson Père & Fils, Beaune M.O. 1982 aantal: 2 Bt. Morey-Saint-Denis 1e Cru Aux Chéseaux A.C. Négociants-Eleveurs Associés, Charnay M.O. 1987 aantal: 1 Bt. Chambolle-Musigny Dom. de la Tassée A.C. Négociants-Eleveurs Associés, Pontanevaux M.O. 1987 aa(..)