#122
Lot schuimwijn
aantal: 3 Champagne Grande Cuvée Brut
Georges Lacombe, Aÿ M.O.
aantal: 1 D.Mag Champagne Grand Cru Blanc de Blancs Brut
Jean Pernet, Le Mesnil-sur-Oger M.O.
aantal: 1 Mag Champagne Brut Special Cuvée Habillé par Jean-Paul Gaultier Piper-Heidsieck, Reims M.O.
aantal: 1 bt
No longer available -
#366
Ch. Lamargue A.C. Costières de Nîmes M.A.G. & Bergengren, St-Gilles M.C. 1997 aantal: 12 bt 1 etiket manco, schade aan 1 etiket
No longer available -
#410
Ch. La Coste Les Pentes Douces A.C. Coteaux d’Aix en Provence
M.C. 2007 aantal: 8 bt
No longer available -
#427
Ch. de Chantegrive A.C. Graves
M.C. 2009 aantal: 5 bt
No longer available -
#94
Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt bn à vtsCh. d’Arsac A.C. Haut-Médoc
M.C. 1985 aantal: 2 bt Ch. Moulin Saint Georges A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aantal: 1 bt Ch. Certan-Marzelle A.C. Pomerol
M.C. 1985 aantal: 4 bt Ch. des Tuquets A.C. Bordeaux
M.C. 1993 aantal: 1 bt Ch. le Bos A.C. Bordeaux
1994 aantal: 1 bt Les Violettes A.C. St-Julien
M.O. 1994 aantal: 1 bt
No longer available -
#76
Lot rode bordeaux
aantal: 6 bt Ch. Lagrange A.C. St-Julien 3e grand cru classé M.C. 1964 aantal: 3 bt zeer beschadigde etikettenLady Langoa A.C. St-Julien
M.O. 1995 aantal: 3 bt
No longer available -
#432
Rully A.C. Duvernay Père & Fils M.P. 2009 aantal: 5 bt
No longer available -
#202
Corton La Vigne au Saint A.C. Grand cru Louis Latour, Beaune M.O. 1973 aantal: 10 bt Beschadigde en ontbrekende etiketten.
No longer available -
#110
Lot rode bourgogne
aantal: 8 bt Bourgogne Rouge A.C.
Philippe de Chatainville, Nuits M.O. 1979 aantal: 2 bt Bourgogne Cuvée Marcel Gauthier A.C.
Marcel Gauthier, Nuits M.O. 1979 aantal: 5 bt Chassagne-Montrachet A.C. Alain Michel, Beaune M.O.
aantal: 1 bt
No longer available -
#283
Beaujolais-Villages Cuvée Michaud A.C. Le Cellier des Villards, Belleville M.O. 1987 aantal: 12 bt
No longer available -
#271
Ch. La Gaffelière A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C. O.K. 1986 aantal: 12 bt
No longer available -
#409
Côtes du Rhône Les Incontournables A.C. M. Chapoutier, Tain M.O. 2007 aantal: 11 bt