#263
Ch. Laujac A.C. Médoc
M.C. 1991 aantal: 8 Bt. gevlekte etiketten
No longer available -
#204
Lot witte Bordeaux
1985 aantal: 5 Bt. Ch. de Ségur A.C. Barsac
M.C. 1985 aantal: 1 Bt. Ch. Piada A.C. Barsac
M.C. 1985 aantal: 2 Bt. Ch. Ménota A.C. Sauternes
M.C. 1985 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#224
Ch. Morin A.C. St-Estèphe
M.C. O.K. 1986 aantal: 12 Bt. base neck; ts
No longer available -
#99
Ch. Chauvin A.C. St-Emilion grand cru classé
1959 aantal: 4 Bt. ts, vage etiketten
No longer available -
#102
Ch. Ausone A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C. 1964 aantal: 2 Bt. ms
No longer available -
#207
Lot rode Bordeaux
1985 aantal: 9 Bt. Ch. Lestage Darquier Grand Poujeaux A.C. Moulis Grafé Lecocq, Namur M.B. 1985 aantal: 6 Bt. 3 etiketten manco/beschadigdCh. de Castets A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: 1 Bt. Ch. Haut-Plantey A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#57
Lot rode Bordeaux
aantal: 12 Bt. Ch. Carbonnieux A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. 1975 aantal: 1 Bt. Ch. La Tour Bicheau A.C. Graves
M.C. 1976 aantal: 1 Bt. msCh. Grand-Puy-Ducasse A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. 1976 aantal: 1 Bt. vtsVieux Ch. Certan A.C. Pomerol
M.C. 1976 aantal: 1 Bt. tsCh. Beychevelle A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. 1977 aantal: 1 Bt. tsCh. Verdet A.C. St-Emilion
1978 aantal: 3 Bt. Ch. Gazin A.C. Pomerol
M.C. 197(..)
No longer available -
#126
Ch. Taillefer A.C. Pomerol
1973 aantal: 12 Bt. ts à ms
No longer available -
#150
Ch. de Marsan A.C. Bordeaux
M.C. O.D. 1976 aantal: 10 Bt. bn à ts
No longer available -
#347
Ch. Lescalle A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 2007 aantal: 1 Imp.
No longer available -
#5
Lot rode wijn
aantal: 11 Bt. Réserve du Ch. Mouton A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1999 aantal: 1 Bt. Ch. Ripeau A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1989 aantal: 1 Bt. Ch. Yon Lavallade A.C. St-Emilion
M.C. 2000 aantal: 1 Bt. Chapelle du Bois Vin de Pays d’Oc Producteurs Réunis, Cebazan M.O. 2003 aantal: 1 Bt. Ch. des Fines Roches A.C. Châteauneuf-du-Pape C. Barrot, Châteauneuf M.C. 1986 aantal: 1 Bt. Merlot Vin de Pays d’Oc Jean Marcel, Mouzillon M.O. 2003 aanta(..)
No longer available -
#383
Sancerre Cuvée Vieille Vignes A.C.
Dom. Christian Salmon, Bué M.D. O.D. 2016 aantal: 12 Hbt.