#373
Kleinbegin Pinotage Wyn van Oorsprong Stellenbosch Coetzee, Paradyskloof M.O. O.D. 1998 aantal: 6 bt
No longer available -
#52
Lot rode wijn
aantal: 5 Mag. sommige etiketten beschadigdCh. Lestage A.C. Listrac
M.C. 1983 aantal: 1 Mag. Ch. Les Vergnes A.C. Bordeaux
M.C. 1990 aantal: 2 Mag. Ch. Margüi A.C. Coteaux Varois en Provence
M.C. 2005 aantal: 1 Mag. Ch. Citran A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 1988 aantal: 1 Mag.
No longer available -
#160
Champagne Grande Réserve Rosé Brut 1e Cru Gimonnet-Oger, Cuis M.O. 0 aantal: 2 bt
No longer available -
#435
Ch. La Tour Carnet A.C. Bordeaux (blanc sec)
M.P. O.D. 2010 aantal: 6 bt
No longer available -
#175
Lot rode bourgogne
1967 aantal: 6 bt Ile des Vergelesses A.C. Pernand-Vergelesses 1e Cru Louis Latour, Beaune M.O. 1967 aantal: 3 bt 5, 6 & 8 cmBeaune Clos du Roi A.C. 1e Cru Louis Latour, Beaune M.O. 1967 aantal: 3 bt 4 à 7 cm
No longer available -
#393
Vouvray A.C. - Demi-sec Vigneau-Chevreau
2004 aantal: 6 bt
No longer available -
#383
Ch. La Louvière A.C. Pessac-Léognan
M.C. 2000 aantal: 11 bt
No longer available -
#94
Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt bn à vtsCh. d’Arsac A.C. Haut-Médoc
M.C. 1985 aantal: 2 bt Ch. Moulin Saint Georges A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aantal: 1 bt Ch. Certan-Marzelle A.C. Pomerol
M.C. 1985 aantal: 4 bt Ch. des Tuquets A.C. Bordeaux
M.C. 1993 aantal: 1 bt Ch. le Bos A.C. Bordeaux
1994 aantal: 1 bt Les Violettes A.C. St-Julien
M.O. 1994 aantal: 1 bt
No longer available -
#143
La Pauline Vin de table Les Crus Prévendus M.O. O.D. 0 aantal: 12 bt
No longer available -
#166
Volnay A.C. De Moucheron & Cie, Meursault M.B. 1959 aantal: 6 bt 5 à 8 cm
No longer available -
#228
Santenay 1e Cru Grand Clos Roussot A.C. Albert Sainte-Marie, Paris-L’Hôpîtal M.P. 1982 aantal: 12 bt
No longer available -
#201
Ch. Turgot A.C. Haut-Médoc
1973 aantal: 1 Mag.