#449
Vox Populi Bobal Cepas Viejas D.O.P. Utiel-Requeña Clasicos del Mediterràneo M.O. O.D. 2012 aantal: 6 bt
No longer available -
#52
Lot rode wijn
aantal: 5 Mag. sommige etiketten beschadigdCh. Lestage A.C. Listrac
M.C. 1983 aantal: 1 Mag. Ch. Les Vergnes A.C. Bordeaux
M.C. 1990 aantal: 2 Mag. Ch. Margüi A.C. Coteaux Varois en Provence
M.C. 2005 aantal: 1 Mag. Ch. Citran A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 1988 aantal: 1 Mag.
No longer available -
#369
Clos René A.C. Pomerol
M.C. 1997 aantal: 5 bt
No longer available -
#371
Nuits-Saint-Georges Aux Saint-Julien A.C. Daniel Bocquenet; Nuits M.O. 1997 aantal: 6 bt
No longer available -
#94
Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt bn à vtsCh. d’Arsac A.C. Haut-Médoc
M.C. 1985 aantal: 2 bt Ch. Moulin Saint Georges A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aantal: 1 bt Ch. Certan-Marzelle A.C. Pomerol
M.C. 1985 aantal: 4 bt Ch. des Tuquets A.C. Bordeaux
M.C. 1993 aantal: 1 bt Ch. le Bos A.C. Bordeaux
1994 aantal: 1 bt Les Violettes A.C. St-Julien
M.O. 1994 aantal: 1 bt
No longer available -
#424
Ch. Tour des Termes A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. O.D. 2008 aantal: 12 bt
No longer available -
#276
Ch. Carcanieux A.C. Médoc Cru bourgeois M.O. O.D. 1986 aantal: 12 bt
No longer available -
#55
Lot rode wijn
aantal: 4 bt Ch. Arnauton A.C. Canon-Fronsac
M.C. 1976 aantal: 1 bt Ch. Moulin de Noaillac A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. 1993 aantal: 2 bt Vosne-Romanée Au dessus des Malconsort A.C. Pierre-Yves Masson, Meursault M.P. 1969 aantal: 1 bt
No longer available -
#464
Pinot Noir I.G.P. Aude Hauterive Dom. La Bastide M.D. O.D. 2014 aantal: 12 bt
No longer available -
#134
Lot wijn
aantal: 10 bt Muscat Réserve A.C. Alsace Vignerons Réunis de Kientzhei M.O. 2001 aantal: 2 bt Forster Pechstein Riesling Kabinett Q.m.P. Pfalz Weingut Von Bassermann-Jordaen, Deidesheim M.O. 1985 aantal: 1 bt Elbling Deutscher Tafelwein Mosel-Saar-Ruwer Hans Reis, Mesenich M.O. 1982 aantal: 1 bt Nußdorfer Bischofskreuz Müller-Thurgau Qualitätswein Rheinpfalz Ferd. Pieroth, Burg Layen M.O. 1977 aantal: 1 bt La Barrica Malbec Vino fino tinto Mendoza Arngentina Bod(..)
No longer available -
#438
Morey-St-Denis 1e Cru Clos des Ormes A.C. Georges Lignier & Fils, Morey M.O. O.D. 2010 aantal: 12 bt
No longer available -
#245
Pommard-Rugiens A.C. 1e cru Héritiers Armand Girardin, Pommard M.P. 1983 aantal: 12 bt