Other lots in this auction
-
#105
Ch. Arnauton A.C. Canon-Fronsac
M.C. 1970 aantal: 6 Bt TS, 1 LS
No longer available -
#114
Dom. des Gondats A.C. Bordeaux Supérieur
M.D. O.K. 1971 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#141
Ch. Gazin A.C. Pomerol
M.C. 1976 aantal: 9 Bt. etiketten met vlekjes en gaatjes
No longer available -
#65
Lot rode bourgogne
aantal: 5 Bt. Volnay-Caillerets A.C. Volnay 1e cru Dom. Jaboulet-Vercherre, Beaune M.O. 1973 aantal: 1 Bt. Corton A.C. Grand cru Chanson Père & Fils, Beaune M.O. 1982 aantal: 1 Bt. Corton A.C. Grand cru Dom. Louis Latour, Beaune M.O. 2000 aantal: 1 Bt. Vosne-Romanée Vieilles Vignes A.C. Nicolas Potel, Nuits M.O. 2006 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#103
Ch. Grand Corbin A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. O.K. 1969 aantal: 12 Bt. TS, 2 MS
No longer available -
#73
Lot rode bourgogne
aantal: 12 Bt. Nuits-St-Georges A.C. Adrien Leuliot, Nuits M.O. 1988 aantal: 1 Bt. Gevrey-Chambertin A.C. Adrien Leuliot, Nuits M.O. 1988 aantal: 1 Bt. beschadigd etiketBourgogne Saint Bris A.C. Jean-Paul Tabit, St-Bris-Le-Vineux M.P. 1988 aantal: 1 Bt. Mercurey A.C. Weinkellerei Zum Stauffacher
1992 aantal: 3 Bt. Chorey-les-Beaune A.C. Dubois Bernard & Fils, Chorey M.D. 1998 aantal: 6 Bt.
No longer available -
#43
Lot rode bordeaux
aantal: 5 Bt. Ch. Beauvillars A.C. Pomerol
M.O. 1967 aantal: 1 Bt. Ch. Petit-Village A.C. Pomerol
M.C. 1969 aantal: 1 Bt. Ch. Petit-Village A.C. Pomerol
M.C. 1972 aantal: 1 Bt. Ch. L’Eglise-Clinet A.C. Pomerol
M.C. 1974 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#36
Lot rode bordeaux
aantal: 11 Bt MS à LSCh. Ventouse A.C. Bordeaux
aantal: 1 Bt Beschadigd etiketCh. Croix de Thomas A.C. St-Georges-St-Emilion
aantal: 1 Bt Beschadigd etiketCh. Tour du Moulin A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois supérieur M.C. 1970 aantal: 2 Bt Ch. Cana A.C. Côtes de Bourg
M.C.
aantal: 1 Bt Ch. Léoville-Las-Cases A.C. St-Julien 2e grand cru classé M.C. 1971 aantal: 1 Bt TS, handgeschreven datumCh. Tertre-Daugay A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C.(..)
No longer available -
#375
Dom. de la Pointe A.C. Pomerol
M.P. 2012 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#37
Lot rode bordeaux
aantal: 12 Bt Sain-Paul de Dominique A.C. St-Emilion grand cru
M.P. 1992 aantal: 6 Bt Ch. Beychevelle A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. 1993 aantal: 1 Bt Ch. Gloria A.C. St-Julien
M.C. 1993 aantal: 2 Bt Ch. Fourney A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1993 aantal: 1 Bt Ch. Labégorce-Zédé A.C. Margaux Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1993 aantal: 2 Bt
No longer available -
#197
Bourgogne Côte Chalonnaise Pinot Noir A.C. Dom. de la Tour, Joblot, Saint-Vallerin M.D. 1990 aantal: 6 Bt.
No longer available -
#6
Lot witte wijn
aantal: 12 Bt Central Coast Chardonnay
Concannon Vineyard, Livermore CA M.O. 1997 aantal: 2 Bt Tokay Pinot Gris Sélection de Grains Nobles A.C. Grand cru Zinnkoepflé A. Wischlen, Westhalten M.P. 1989 aantal: 1 50 cl PInot Blanc Greiveldange Primerberg 1e Cru A.C. Vinsmoselle, Greiveldange M.O.
aantal: 1 Bt. Gewurztraminer A.C. Alsace Léon IX, Eguisheim M.O. 1986 aantal: 1 Bt. Liebling Liebfraumilch Qualitätswein
Deinhard, Koblenz M.O.
aantal: 1 Bt. S(..)
No longer available