#180
Ch. Cap de Mourlin A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1985 aantal: 8 Bt
No longer available -
#72
Lot rode bourgogne
aantal: 3 Bt. Fixin A.C. Jean-Louis Fougeray, Marsannay M.O. 1989 aantal: 1 Bt. Ch. de Monthelie A.C. E. de Suremain, Monthelie M.C. 1990 aantal: 1 Bt. Fixin Les Arvelets A.C. Vincent et Denis Berthaut, Fixin M.D. 1995 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#187
Bourgogne Côte Chalonnaise Pinot Noir A.C. Dom. de la Tour, Joblot, Saint-Vallerin M.D. 1989 aantal: 6 Bt.
No longer available -
#86
Overture Napa Valley Multi-vintage wine, second wine of Opus One Opus One, Oakville Ca M.O. 0 aantal: 12 Bt. Gevlekte etiketten
No longer available -
#133
Ch. Saransot-Dupré A.C. Listrac Cru bourgeois M.C. 1975 aantal: 12 Bt. BN à MS, vuile en beschadigde etiketten
No longer available -
#409
Ch. Taillefer A.C. Pomerol
M.C. 2014 aantal: 12 Bt. etiketten met enkele vlekjes en verkleuringen
No longer available -
#17
Lot rode wijn
aantal: 12 Bt Ch. Caronne Ste-Gemme A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 1988 aantal: 1 Bt Bordeaux Supérieur Prestige A.C. Monopole Alfred Rothschild M.C. 1989 aantal: 2 Bt Ch. Beaumont A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 1990 aantal: 1 Bt Ch. Cormeil-Figeac A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1990 aantal: 2 Bt Dom. de Trévaillon A.C. Coteaux d’Aix-en-Provence - Les Baux
M.D. 1991 aantal: 1 Bt Ch. Pavie-Decesse A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1991 a(..)
No longer available -
#326
No longer available -
#59
Lot rode bordeaux
aantal: 6 Mag. Ch. Lassègue A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1966 aantal: 1 Mag. TSCh. Barde-Haut A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1967 aantal: 1 Mag. Ch. Vieil Hermitage A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1974 aantal: 1 Mag. Ch. Beaumont A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 1975 aantal: 1 Mag. Ch. Haut-Pichon A.C. Lussac-St-Emilion Nicolas M.O. 1979 aantal: 1 Mag. Saint-Emilion A.C. Union de Producteurs (1932-1982) M.O. 1982 aantal: 1 Mag.
No longer available -
#9
Lot witte wijn
aantal: 12 Muscat de Beaumes de Venise Ambré A.C. Vignerons de Beaumes de Venise M.O.
aantal: 1 50 cl Dom. Régis Boucabeille A.C. Rivesaltes - Vin doux naturel
M.O.
aantal: 1 50 cl Dom. de Durban A.C. Muscat de Beaumes de Venise Lydier & Fils, Beaumes M.O. 1998 aantal: 2 Bt. Muscat de Beaumes de Venise Bois Doré A.C. Muscat de Beaumes de Venise Vignerons de Beaumes de Venise M.O. 1998 aantal: 1 Bt. Muscat de Beaumes de Venise Bois Doré A.C. Muscat de Be(..)
No longer available -
#53
Lot rode bordeaux
aantal: 10 Bt. Mouton-Cadet A.C. Bordeaux Baron Philippe de Rothschild S.A., Pauillac M.P. 2004 aantal: 8 Bt. Mouton-Cadet A.C. Bordeaux Baron Philippe de Rothschild S.A., Pauillac M.P. 2002 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#73
Lot rode bourgogne
aantal: 12 Bt. Nuits-St-Georges A.C. Adrien Leuliot, Nuits M.O. 1988 aantal: 1 Bt. Gevrey-Chambertin A.C. Adrien Leuliot, Nuits M.O. 1988 aantal: 1 Bt. beschadigd etiketBourgogne Saint Bris A.C. Jean-Paul Tabit, St-Bris-Le-Vineux M.P. 1988 aantal: 1 Bt. Mercurey A.C. Weinkellerei Zum Stauffacher
1992 aantal: 3 Bt. Chorey-les-Beaune A.C. Dubois Bernard & Fils, Chorey M.D. 1998 aantal: 6 Bt.