#236
Morey-Saint-Denis A.C. J. Taupenot-Merme, Morey M.P. 1983 aantal: 12 bt
No longer available -
#274
Ch. Haut Portets A.C. Graves
M.C. 1986 aantal: 13 bt
No longer available -
#352
Sauvignon Blanc Curico Valley Viña Errazuriz, Chile M.O. O.D. 1996 aantal: 6 bt
No longer available -
#18
Lot witte wijn
aantal: 7 bt Dom. de Bassail A.C. Pacherenc du Vic-Bilh Patrick Berdoulet & Françoise Roca, Viella M.P. 2006 aantal: 1 bt Ch. Pampelune A.C. Sainte-Croix-du-Mont David Latestère, Sainte-Croix-du-Mont M.C. 2006 aantal: 3 bt Ch. Pique-Sègue A.C. Montravel
M.C. 2006 aantal: 2 bt Clos des Mas A.C. Loupiac
M.O. 2010 aantal: 1 bt
No longer available -
#289
Montlouis Demi-Sec Les Batisses A.C. Dom. Deletang & Fils, St-Martin-le-Beau M.C. 1988 aantal: 12 bt
No longer available -
#381
Ch. de Cach A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#213
Ch. Palmer A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. 1977 aantal: 1 bt
No longer available -
#202
Corton La Vigne au Saint A.C. Grand cru Louis Latour, Beaune M.O. 1973 aantal: 10 bt Beschadigde en ontbrekende etiketten.
No longer available -
#343
Lot rode bordeaux
1995 aantal: 9 bt Ch. Jean Voisin A.C. St-Emilion
M.C. 1995 aantal: 4 bt Ch. Brulesecaille A.C. Côtes de Bourg
M.C. 1995 aantal: 1 bt Ch. de Rochemorin A.C. Graves
M.C. 1995 aantal: 2 bt Ch. Roudier A.C. Montagne-St-Emilion
M.C. 1995 aantal: 2 bt
No longer available -
#413
Ch. Rieussec A.C. Sauternes 1e grand cru classé M.C. O.K. 2007 aantal: 6 bt
No longer available -
#92
Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt vuile en beschadigde etikettenClos Labarde A.C. St-Emilion grand cru
1967 aantal: 2 bt vlsCh. Canon Lange A.C. Canon-Fronsac
1964 aantal: 2 bt vlsCh. Panet A.C. Côtes Canon-Fronsac
1964 aantal: 2 bt lsCh. La Garde A.C. Graves
1970 aantal: 1 bt msCh. Martinet A.C. St-Emilion grand cru
1953 aantal: 1 bt lsCh. Belle Rose A.C. Pauillac Cru bourgeois
1967 aantal: 2 bt ms
No longer available -
#191
Ch. La Tour Carnet A.C. Haut-Médoc 4e grand cru classé M.C. 1971 aantal: 3 bt ts à ms