#415
Baturrica Gran Reserva D.O. Tarragona
M.O. 2008 aantal: 9 bt
No longer available -
#466
Pinot Noir I.G.P. Aude Hauterive Dom. La Bastide M.D. O.D. 2014 aantal: 12 bt
No longer available -
#411
Ch. Rieussec A.C. Sauternes 1e grand cru classé M.C. O.K. 2007 aantal: 6 bt
No longer available -
#155
Barolo Riserva Speciale D.O.C. Bertolo, Torino M.O. 0 aantal: 2 bt lichte schade aan etiket
No longer available -
#196
Vigne de l’Enfant Jésus A.C. Beaune 1e cru Bouchard Père & Fils, Beaune M.O. 1972 aantal: 8 bt 4 à 8 cm, vuile etiketten
No longer available -
#412
No longer available -
#53
Lot rode wijn
M.C.
aantal: 13 bt sommige etiketten beschadigdReal Irache Gran Reserva D.O. Navarra Bodegas Irache, Ayegul M.O. 1982 aantal: 1 bt Castillo Irache Reserva D.O. Navarra Bodegas Irache, Ayegul M.O. 1982 aantal: 1 bt Castillo Irache Reserva D.O. Navarra Bodegas Irache, Ayegul M.O. 1984 aantal: 3 bt Monte Ducay Reserva D.O. Cariñena Bodegas San Valero, Cariñena M.O. 1996 aantal: 2 bt Monte Ducay Gran Reserva D.O. Cariñena Bodegas San Valero, Cariñena M.O. 1993 (..)
No longer available -
#314
Ch. La Fleur de Gay A.C. Pomerol
M.C. 1990 aantal: 12 bt
No longer available -
#132
Lot wijn
aantal: 7 bt Pouilly-Fumé A.C.
Dom. Champeau, Saint-Andelain M.P. 2007 aantal: 1 bt Pouilly-Fumé A.C.
Dom. de Maltaverne, Gilles Maudry, Tracy M.P. 1996 aantal: 2 bt Pouilly-Fumé A.C.
Ch. de l’Abbaye de St-Laurent, Pierre Morlat & Fils M.C. 2001 aantal: 1 bt Pouilly-Fumé A.C.
Patrice Moreux, Pouilly M.P. 1993 aantal: 1 bt Musct de Beaumes-de-Venise La Pastourelle A.C.
Delas Frères, Tournon M.O. 1995 aantal: 1 bt Chinon Les Peuilles A.C. Olga Raffault, S(..)
No longer available -
#273
Ch. Haut Portets A.C. Graves
M.C. 1986 aantal: 12 bt
No longer available -
#399
Ch. Suduiraut A.C. Sauternes 1e grand cru classé M.C. O.K. 2005 aantal: 12 bt
No longer available -
#343
Lot rode bordeaux
1995 aantal: 9 bt Ch. Jean Voisin A.C. St-Emilion
M.C. 1995 aantal: 4 bt Ch. Brulesecaille A.C. Côtes de Bourg
M.C. 1995 aantal: 1 bt Ch. de Rochemorin A.C. Graves
M.C. 1995 aantal: 2 bt Ch. Roudier A.C. Montagne-St-Emilion
M.C. 1995 aantal: 2 bt