Lot rode wijn        aantal: 13 bt    Guldentaler Schlosskapelle Dornfelder Rotwein Qualitätswein Nahe  Weinhaus Uhlanenhof, Guldental E.A.  2007  aantal: 2 bt    Ch. La Vieille Gasparets A.C. Corbières   M.C.  1991  aantal: 2 bt    Bordeaux Supérieur A.C.  Monopoles Alfred Rothschild, Bordeaus M.C.  1982  aantal: 1 bt    Ch. Maroutine A.C. Bordeaux   M.C.  1989  aantal: 1 bt    Ch. Francis A.C. Médoc   M.C.  1989  aantal: 1 bt    Ch. Guionne A.C. Côtes de Bourg   M.C.  1979  aantal: 1 bt    Ch. Cajols A.C. Côtes de Castillon   M.C.  2003  aantal: 1 bt    Ch. de Seguin A.C. Bordeaux Supérieur   M.C.  2003  aantal: 1 bt    Ch. Barreyde A.C. Haut-Médoc   M.C.    aantal: 1 bt beschadigd etiket   Chambrun A.C. Bordeaux Supérieur     1991  aantal: 1 bt    Vin de Pays de L’Hérault   Berger-Duvignal, Peyriac-de-Mer M.B.  1995  aantal: 1 bt

Lot rode wijn

aantal: 13 bt

Ch. La Vieille Gasparets A.C. Corbières

M.C. 1991 aantal: 2 bt

Ch. Maroutine A.C. Bordeaux

M.C. 1989 aantal: 1 bt

Ch. Francis A.C. Médoc

M.C. 1989 aantal: 1 bt

Ch. Guionne A.C. Côtes de Bourg

M.C. 1979 aantal: 1 bt

Ch. Cajols A.C. Côtes de Castillon

M.C. 2003 aantal: 1 bt

Ch. de Seguin A.C. Bordeaux Supérieur

M.C. 2003 aantal: 1 bt

Ch. Barreyde A.C. Haut-Médoc

M.C.

aantal: 1 bt beschadigd etiket

Chambrun A.C. Bordeaux Supérieur

1991 aantal: 1 bt

Vin de Pays de L’Hérault

Berger-Duvignal, Peyriac-de-Mer M.B. 1995 aantal: 1 bt

SKU: 2009230063.
Auction day: 25 September 2023 19:00
Catalogue #63

  • #233

    Ch. Lagrange A.C. St-Julien 3e grand cru classé M.C. O.K. 1989 aantal: 12 bt

  • #392

    Ch. de Pez A.C. St-Estèphe Cru bourgeois exceptionnel M.C. O.K. 2009 aantal: 6 bt

  • #386

    Moulin-à-Vent Prestige A.C. Georges Duboeuf, Romanèche-Thorins M.O. O.D. 2009 aantal: 6 bt

  • #184

    Ch. Grand-Mayne A.C. St-Emilion grand cru classé

    M.C. 1977 aantal: 13 bt

  • #176

    Gevrey-Chambertin A.C. Choisy Père & Fils, St-Julien

    1973 aantal: 6 bt 7 à 10 cm

  • #425

    Purple Angel D.O. Valle de Conchagua Montes, Chimbarongo M.O. 2017 aantal: 5 bt

  • #365

    Lot rode bordeaux

    2005 aantal: 6 bt

    Ch. La Lagune A.C. Haut-Médoc 3e grand cru classé M.C. 2005 aantal: 1 bt

    Ch. de Rouillac A.C. Pessac-Léognan

    M.C. 2005 aantal: 1 bt

    Ch. Haut-Bages-Libéral A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. 2005 aantal: 4 bt

  • #337

    Ch. Bellevue A.C. St-Emilion grand cru classé

    M.C. 2002 aantal: 12 bt

  • #295

    Ch. Croque-Michotte A.C. St-Emilion grand cru classé

    M.C. K. 1998 aantal: 7 bt

  • #117

    Lot rode bordeaux

    aantal: 2 Mag

    Ch. Le Bourdieu A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 1973 aantal: 1 Mag

    La Rose Pauillac A.C. Pauillac

    M.P. 1990 aantal: 1 Mag

    wine
  • #77

    Lot rode bordeaux

    aantal: 11

    Ch. Saint-Pierre A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. 2002 aantal: 1 bt

    Ch. Rigaud A.C. Puisseguin-St-Emilion

    M.C. 2005 aantal: 1 bt

    Ch. Le Prieuré A.C. St-Emilion grand cru classé

    M.C. 2005 aantal: 1 bt

    Ch. Fougueyrat A.C. St-Emilion grand cru

    M.C. 2006 aantal: 1 bt

    Ch. Poujeaux A.C. Moulis Cru grand bourgeois exceptionnel M.C. 2006 aantal: 1 bt

    Ch. Fougueyrat A.C. Puisseguin-St-Emilion

    M.C. 2010 aantal: 1 hbt(..)

  • #328

    Pouilly-Fumé Les Fines Caillottes A.C.

    Jean Pabiot & Fils, Pouilly M.O. 2001 aantal: 12 bt

Wijnveiling 25 September 2023

Afhaling van goederen kan vanaf Donderdag 28 september (samen met de gewone veiling).

25 September 2023 19:00