Lot rode wijn        aantal: 15 Bt.    Savigny les Beaune  A.C.  Louis Violland M.P.  1991  aantal: 1 Bt.    Ladoix A.C.  Louis d’Armont M.O.  1992  aantal: 2 Bt.    Chateauneuf du Pape A.C.  Louis Mousset M.O.  2006  aantal: 1 Bt.    Santenay A.C. 1er Cru “La Comme” Dom. Leguin M.O.  1994  aantal: 1 Bt.    Chateauneuf du Pape A.C.  Jean de Cherrière M.O.  1991  aantal: 2 Bt.    Montepeyroux A.C. Coteaux du Languedoc   M.P.  2005  aantal: 1 Bt.    Listel Rubis I.G.P. Sables du Golfe du Lion   M.F.    aantal: 2 Bt.    Vin de pays de l’Hérault I.G.P.    M.B.  1995  aantal: 1 Bt.    Ch. La Voulte Gasparets A.C. Corbières   M.C.  1991  aantal: 2 Bt.    Ch. des Garcinières A.C. Côtes de Provence   M.C.  1991  aantal: 1 Bt.    Madiran A.C.      1979  aantal: 1 Bt.

Lot rode wijn

aantal: 15 Bt.

Savigny les Beaune A.C. Louis Violland M.P. 1991 aantal: 1 Bt.

Ladoix A.C. Louis d’Armont M.O. 1992 aantal: 2 Bt.

Chateauneuf du Pape A.C. Louis Mousset M.O. 2006 aantal: 1 Bt.

Santenay A.C. 1er Cru “La Comme” Dom. Leguin M.O. 1994 aantal: 1 Bt.

Chateauneuf du Pape A.C. Jean de Cherrière M.O. 1991 aantal: 2 Bt.

Montepeyroux A.C. Coteaux du Languedoc

M.P. 2005 aantal: 1 Bt.

Listel Rubis I.G.P. Sables du Golfe du Lion

M.F.

aantal: 2 Bt.

Vin de pays de l’Hérault I.G.P.

M.B. 1995 aantal: 1 Bt.

Ch. La Voulte Gasparets A.C. Corbières

M.C. 1991 aantal: 2 Bt.

Ch. des Garcinières A.C. Côtes de Provence

M.C. 1991 aantal: 1 Bt.

Madiran A.C.

1979 aantal: 1 Bt.

SKU: 1603210019.
Auction day: 16 March 2021 19:00
Catalogue #19

  • #87

    Ch. Pichon- Longueville Baron A.C. Pauillac- Médoc Grand Cru Classé M.C. 1975 aantal: 1 Bt. ts

  • #42

    Lot rode Bordeaux

    aantal: 11 Bt.

    Ch. de Pelissac A.C. Côtes de Bourg

    M.C. 1988 aantal: 2 Bt.

    Ch. Moulin de Bel Air A.C. Côtes de Bourg

    M.C. 1990 aantal: 2 Bt.

    Ch. la Raballe A.C. Côtes de Bourg

    M.O. 2012 aantal: 3 Bt.

    Ch. La Brunette A.C. Côtes de Bourg

    1979 aantal: 4 Bt. Beschadigde etiketten

  • #119

    Vascina Disa D.O.C. Barolo Elio Sandri, Monforte d’Alba M.O. 2008 aantal: 2 Bt.

  • #127

    Ch. Ferrande A.C. Graves

    M.C. O.D. 2012 aantal: 6 Bt.

  • #84

    Ch. Haut Brion A.C. Graves 1er Grand Cru Classé M.C. 1974 aantal: 1 Bt.

  • #89

    Lot rode Bordeaux

    1976 aantal: 10 Bt. Licht vuile etiketten

    Ch. Sénailhac A.C. Bordeaux

    M.C. 1976 aantal: 4 Bt. base neck

    Rouffiac A.C. Saint-Emilion

    M.B. 1976 aantal: 6 Bt. Ts - base neck

  • #128

    Ch. Ferrande A.C. Graves

    M.C. O.D. 2012 aantal: 6 Bt.

  • #39

    Lot rode Bordeaux

    aantal: 9 Bt.

    Ch. Plince A.C. Pomerol

    M.C. 1979 aantal: 3 Bt.

    Ch. Certan- Marzelle A.C. Pomerol

    M.C. 1978 aantal: 3 Bt.

    Ch. Monregard La Croix A.C. Pomerol

    M.C. 1999 aantal: 2 Bt.

    Ch. des Hautes Rouzes A.C. Pomerol

    M.C. 1969 aantal: 1 Bt.

  • #59

    Moillard “Fontagneret” Vin de table

    M.P. 0 aantal: 11 Bt. jaar onleesbaar

  • #75

    Genuine Old Tawny Douro Port

    Amandio Silva & Filhos

    1943 aantal: 1 75 cl

  • #21

    Lot zoete witte wijn

    aantal: 8 Bt. bechadigde en ontbrekende etiketten

    Ch. Menota A.C. Barsac- Sauternes

    M.B. 1969 aantal: 2 Bt.

    Ch. La Rame A.C. Sainte Croix- du Mont

    M.B. 1969 aantal: 1 Bt.

    ???

    M.B. 1969 aantal: 1 Bt.

    Ch. Pierrefeu A.C. Sauternes

    M.B. 1964 aantal: 2 Bt.

    Clos Haut- Peyraguey A.C. Sauternes 1er Cru Classé M.C. 1980 aantal: 2 Bt.

  • #1

    Lot wijn

    aantal: 11 Bt.

    Chorey-Les-Beaune A.C.

    Dubois bernard et Fils M.D. 1997 aantal: 1 Bt.

    Ch. des Gondats A.C. Bordeaux Supérieur

    M.C. 1986 aantal: 1 Bt. neck

    Coto de Imaz D.O. Rioja Reserva M.O. 2001 aantal: 1 Bt.

    La Capitana Rapel Valley

    2003 aantal: 1 Bt.

    Groot Geluk W.O. Stellenbosch Klassiek Kaaps

    2004 aantal: 1 Bt.

    Cape Bay Merlot South African Merlot Gianaclis Vineyards

    2011 aantal: 1 Bt.

    Deux Frères W.O. Stellenbosch Du Toit (..)

Wijnveiling van 16 maart 2021

Veiling is volledig - 160 loten (77, 78, 79, 95 bestaan niet). .pdf te downloaden

16 March 2021 19:00