Lot rode wijn        aantal: 15 Bt.    Savigny les Beaune  A.C.  Louis Violland M.P.  1991  aantal: 1 Bt.    Ladoix A.C.  Louis d’Armont M.O.  1992  aantal: 2 Bt.    Chateauneuf du Pape A.C.  Louis Mousset M.O.  2006  aantal: 1 Bt.    Santenay A.C. 1er Cru “La Comme” Dom. Leguin M.O.  1994  aantal: 1 Bt.    Chateauneuf du Pape A.C.  Jean de Cherrière M.O.  1991  aantal: 2 Bt.    Montepeyroux A.C. Coteaux du Languedoc   M.P.  2005  aantal: 1 Bt.    Listel Rubis I.G.P. Sables du Golfe du Lion   M.F.    aantal: 2 Bt.    Vin de pays de l’Hérault I.G.P.    M.B.  1995  aantal: 1 Bt.    Ch. La Voulte Gasparets A.C. Corbières   M.C.  1991  aantal: 2 Bt.    Ch. des Garcinières A.C. Côtes de Provence   M.C.  1991  aantal: 1 Bt.    Madiran A.C.      1979  aantal: 1 Bt.

Lot rode wijn

aantal: 15 Bt.

Savigny les Beaune A.C. Louis Violland M.P. 1991 aantal: 1 Bt.

Ladoix A.C. Louis d’Armont M.O. 1992 aantal: 2 Bt.

Chateauneuf du Pape A.C. Louis Mousset M.O. 2006 aantal: 1 Bt.

Santenay A.C. 1er Cru “La Comme” Dom. Leguin M.O. 1994 aantal: 1 Bt.

Chateauneuf du Pape A.C. Jean de Cherrière M.O. 1991 aantal: 2 Bt.

Montepeyroux A.C. Coteaux du Languedoc

M.P. 2005 aantal: 1 Bt.

Listel Rubis I.G.P. Sables du Golfe du Lion

M.F.

aantal: 2 Bt.

Vin de pays de l’Hérault I.G.P.

M.B. 1995 aantal: 1 Bt.

Ch. La Voulte Gasparets A.C. Corbières

M.C. 1991 aantal: 2 Bt.

Ch. des Garcinières A.C. Côtes de Provence

M.C. 1991 aantal: 1 Bt.

Madiran A.C.

1979 aantal: 1 Bt.

SKU: 1603210019.
Auction day: 16 March 2021 19:00
Catalogue #19

  • #149

    Georges Duboeuf Sauvignon Blanc A.C. Pays d’Oc

    M.P. O.D. 2017 aantal: 12 Bt.

  • #86

    Ch. Saint-Paul A.C. Haut Médoc Cru Bourgeois M.C. 1975 aantal: 2 Bt. base neck

  • #5

    Lot witte wijn

    aantal: 11 Bt.

    Mâcon- Fuissé A.C. Dom. Roger Luquet M.D. 1997 aantal: 5 Bt. Beschadigde etiketten

    Mercurey A.C. Dom. Maurice Protheau M.D. 1975 aantal: 1 Bt. Beschadigd etiket

    Mercurey A.C. Dom. Maurice Protheau M.D. 1982 aantal: 5 Bt. Beschadigde of ontbrekende etiketten

  • #22

    Lot rode Bordeaux

    aantal: 3 Bt.

    Ch. La Braulterie de Peyraud A.C. Bordeaux Superieur

    M.P. 1962 aantal: 1 Bt.

    Ch. Pontac Lynch A.C. Margaux

    M.P. 1964 aantal: 1 Bt. neck

    Ch. Grand- Puy Ducasse A.C. Pauillac

    M.C. 1976 aantal: 1 Bt. base neck

  • #42

    Lot rode Bordeaux

    aantal: 11 Bt.

    Ch. de Pelissac A.C. Côtes de Bourg

    M.C. 1988 aantal: 2 Bt.

    Ch. Moulin de Bel Air A.C. Côtes de Bourg

    M.C. 1990 aantal: 2 Bt.

    Ch. la Raballe A.C. Côtes de Bourg

    M.O. 2012 aantal: 3 Bt.

    Ch. La Brunette A.C. Côtes de Bourg

    1979 aantal: 4 Bt. Beschadigde etiketten

  • #110

    Dom Brial A.C. Côtes du Roussillon Cave de Vignerons de Baixas M.P. 1993 aantal: 11 Bt.

  • #105

    Ch. Canon L’ange A.C. Canon - Fronsac Mlle. H. Horeau 1985 1985 aantal: 3 Bt.

  • #51

    Lot Champagne

    aantal: 5 Bt.

    Laurent- Perrier Ultra Brut

    O.D.

    aantal: 1 Bt.

    Gilbert Lheureux Brut

    aantal: 2 Bt.

    Paul Clavier Brut

    aantal: 1 Bt.

    Goutorbe- Bouillot

    aantal: 1 Bt.

  • #106

    Ch. Filhot A.C. Sauternes 2e grand cru classé M.C. 1988 aantal: 6 Bt.

  • #56

    Lot Porto

    aantal: 5 Bt.

    Sandeman Ruby Porto

    aantal: 1 100 cl

    Porto Lopes Tawny

    aantal: 1 70 cl

    Porto Amuro White

    aantal: 1 75 cl

    Mackenzie’s Port

    aantal: 1 75 cl

    Ouro Velho Casalinho

    1985 aantal: 1 75 cl

  • #44

    Lot rode Bordeaux

    aantal: 15 Bt.

    Cave Saint Brice A.C. Médoc

    M.O. 1985 aantal: 6 Bt. Beschadigde of vergane etiketten

    Chévaliers du Roi Soleil A.C. Haut Médoc

    M.O. 1983 aantal: 9 Bt. Beschadigde of vergane etiketten

  • #160

    Les Hauts de la Gaffelière A.C. Bordeaux Maison Malet Roquefort M.O. O.D. 20145 aantal: 12 Bt.

Wijnveiling van 16 maart 2021

Veiling is volledig - 160 loten (77, 78, 79, 95 bestaan niet). .pdf te downloaden

16 March 2021 19:00