#293
No longer available -
#251
No longer available -
#204
No longer available -
#21
Lot rode wijn
aantal: 10 Bt. Dom. Saint Gayan A.C. Gigondas Jean-Pierre & Martine Meffre, Gigondas M.D. 1996 aantal: 1 Bt. Saint-Joseph A.C. J. Vidal-Fleury, Ampuis M.O. 1998 aantal: 2 Bt. Dom. du Cayron A.C. Gigondas Michel Faraud, Gigondas M.P. 1999 aantal: 1 Bt. Siglo Crianza D.O.C. Rioja Bodagas Age, Fuenmayor M.O. 2000 aantal: 2 Bt. Le Faîte V.D.Q.S. Côtes de Saint-Mont Plaimont, Saint-Mont M.O. 2001 aantal: 1 Bt. Juliénas A.C. Joseph Drouhin, Beaune M.O. 2004 (..)
No longer available -
#349
Ch. Larrivet Haut-Brion A.C. Pessac-Léognan
M.C. O.K. 2007 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#160
Ch. Tour des Termes A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. 1976 aantal: 9 Bt. TS à LS, meerdere vuile en beschadigde etiketten
No longer available -
#65
Lot rode bourgogne
aantal: 5 Bt. Volnay-Caillerets A.C. Volnay 1e cru Dom. Jaboulet-Vercherre, Beaune M.O. 1973 aantal: 1 Bt. Corton A.C. Grand cru Chanson Père & Fils, Beaune M.O. 1982 aantal: 1 Bt. Corton A.C. Grand cru Dom. Louis Latour, Beaune M.O. 2000 aantal: 1 Bt. Vosne-Romanée Vieilles Vignes A.C. Nicolas Potel, Nuits M.O. 2006 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#203
No longer available -
#302
No longer available -
#221
Ch. du Rey A.C.Bordeaux
M.C. D. 1994 aantal: 9 Bt.
No longer available -
#384
No longer available -
#236
Saint-Véran Terroir de Davayé A.C. Verget, Sologny M.O. D. 1999 aantal: 8 Bt.