#63
Lot rode bordeaux
aantal: 9 bt Ch. Haut-Rousset A.C. Côtes de Bourg
M.C. 2001 aantal: 1 bt Ch. de Chantegrive A.C. Graves
M.C. 2003 aantal: 1 bt Clos du Cheval Blanc A.C. Côtes de Bourg
M.C. 2003 aantal: 1 bt Ch. les Cluchets A.C. Graves
M.C. 2004 aantal: 2 bt Ch. Calens A.C. Graves
M.C. 2007 aantal: 1 bt Ch. La Croix de Paty A.C. Côtes de Bourg
M.C. 2010 aantal: 1 bt Ch. Pontet La Gravière A.C. Graves
M.C. 2015 aantal: 1 bt Ch. Le Merle A.C. Graves
M(..)
No longer available -
#122
Lot schuimwijn
aantal: 12 bt Bradesco Vino Frizzante Giordano, Diano d’Alba M.O.
aantal: 3 bt Duca del Poggio Vino Spumante Rosato
C.V.S. Vazzola M.O.
aantal: 1 bt Pinot Rosé Vino Spumante Extra Dry
Giordano, Diano d’Alba M.O.
aantal: 1 bt Vino Spumante Rosé Millesimato Extra Dry
Giordano, Diano d’Alba M.O.
aantal: 3 bt Pinot Rosé Spumante
Giordano, Diano d’Alba M.O.
aantal: 4 bt
No longer available -
#394
Gewurztraminer Grand Cru Steinert A.C. Alsace Grand Cru Ernest Wein, Pfaffenheim M.O. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#82
Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt Ch. Pomeys A.C. Moulis-en-Médoc
M.C. 1981 aantal: 10 bt Ch. Lalande d’Auvion A.C. Médoc
M.C. 1982 aantal: 2 bt
No longer available -
#185
Châteauneuf-du-Pape A.C. Daniel Sanders, Barsac
1973 aantal: 8 bt vuile en beschadigde etiketten
No longer available -
#33
Lot rode wijn
aantal: 7 bt Grivelet Grand Vin
Bernard Grivelet, Chambolle
1971 aantal: 2 bt Bourgogne Pinot Noir La Tour Rouge A.C. Vignerons de Buxy
1981 aantal: 3 bt 1 slecht etiketCh. Baron Ségur A.C. Montagne-St-Emilion
1979 aantal: 1 bt Ch. Bourdillot A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1989 aantal: 1 bt
No longer available -
#222
Ch. Coutet A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1982 aantal: 6 bt bn à vts
No longer available -
Corton-Bressandes A.C. Grand cru Daniel Senard, Aloxe
1976 aantal: 8 bt 3 à 6 cm
No longer available -
#260
Ch. Léoville-Barton A.C. St-Julien 2e grand cru classé M.C. 1985 aantal: 4 bt
No longer available -
#375
Ch. Blaignan A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. O.K. 1997 aantal: 12 bt
No longer available -
#268
Châteauneuf-du-Pape A.C. Caves Saint-Pierre
1988 aantal: 12 bt
No longer available -
#183
Ch. Clos Neuf A.C. 1e Côtes de Blaye Barton & Guestier, Blanquefort M.C. D. 1972 aantal: 11 bt