#455
Karakter Entuziasm I.G.P. Dealurile Muntenie Aurelia Viginescu M.O. O.D. 2013 aantal: 6 bt
No longer available -
#194
Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé M.C. 1972 aantal: 2 bt vts, beschadigde etiketten
No longer available -
#141
Sylvaner A.C. Alsace A. & R. Barrière Frères, Nuits
0 aantal: 7 bt beschadigde etiketten
No longer available -
#366
Ch. Lamargue A.C. Costières de Nîmes M.A.G. & Bergengren, St-Gilles M.C. 1997 aantal: 12 bt 1 etiket manco, schade aan 1 etiket
No longer available -
#327
L’Etoile A.C. Banyuls Grand Cru Association Coopérative des Propriétaires, Banyuls M.P. 1991 aantal: 9 bt
No longer available -
#119
Lot rode bourgogne
aantal: 13 bt Bourgogne Cuvée du Pinson A.C. Dom. Ponsot, Morey-St-Denis M.D. 2001 aantal: 9 bt Maranges 1e Cru La Fussière A.C. Michel Collin-Deléger & Fils, Chassagne M.O. 1998 aantal: 4 bt
No longer available -
#6
Lot witte wijn
aantal: 6 bt Sauternes A.C. L. & F. Granville M.B. 1964 aantal: 1 bt Ch. de Cérons A.C. Cérons
1962 aantal: 1 bt Ste-Croix du Mont
1947 aantal: 4 bt ms
No longer available -
#378
Saint-Saturnin Seigneur des Deux Vierges A.C. Coteaux du Languedoc Les Vins de Saint-Saturnin M.O. 1999 aantal: 4 bt
No longer available -
#55
Lot rode wijn
aantal: 4 bt Ch. Arnauton A.C. Canon-Fronsac
M.C. 1976 aantal: 1 bt Ch. Moulin de Noaillac A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. 1993 aantal: 2 bt Vosne-Romanée Au dessus des Malconsort A.C. Pierre-Yves Masson, Meursault M.P. 1969 aantal: 1 bt
No longer available -
#340
Pinot Nero I.G.T. Rosso Toscano Marchesi Pancrazi, Villa di Bagnolo M.O. 1995 aantal: 3 bt
No longer available -
#94
Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt bn à vtsCh. d’Arsac A.C. Haut-Médoc
M.C. 1985 aantal: 2 bt Ch. Moulin Saint Georges A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aantal: 1 bt Ch. Certan-Marzelle A.C. Pomerol
M.C. 1985 aantal: 4 bt Ch. des Tuquets A.C. Bordeaux
M.C. 1993 aantal: 1 bt Ch. le Bos A.C. Bordeaux
1994 aantal: 1 bt Les Violettes A.C. St-Julien
M.O. 1994 aantal: 1 bt
No longer available -
#27
Lot rode wijn
aantal: 6 bt Barolo Riserva Speciale Cortese D.O.C. Casa Vinicola Cortese, Canelli M.O. 1974 aantal: 1 bt Ch. Cassevert A.C. St-Emilion grand cru
M.P. 1953 aantal: 2 bt vls, vage etikettenAloxe-Corton A.C. M. Champeval & P. Bouillon, Bordeaux-Vougeot
aantal: 3 bt