#21
Lot witte wijn
aantal: 12 bt
Chardonnay W.O. Robertson Weltevrede, Estate Wine M.O. 2006 aantal: 1 bt
Chardonnay Private Selection W.O. Slanghoek
M.O. 2007 aantal: 2 bt
Chardonnay W.O. Coastal Region Boschendal M.O. 2007 aantal: 1 bt
Chardonnay South Eastern Australia Milestone M.O. 2006 aantal: 1 bt
Unwooded Chardonnay Western Australia Mad Fish, Cowaramup M.O. 2005 aantal: 1 bt
Chardonnay Monterey County Bernardus, M.O. 2011 aantal: 1 bt
S(..)
No longer available -
#362
Clos du Roy A.C. Graves
M.O. O.D. 2003 aantal: 12 bt
No longer available -
#401
Ch. Gloria A.C. St-Julien
M.C. O.K. 2010 aantal: 6 bt
No longer available -
#340
Ch. Bellevue A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#189
La Fleur d’Oc A.C. St-Emilion
M.B. 1979 aantal: 12 bt
No longer available -
#262
Ch. Beauséjour-Bécot A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. O.K. 1994 aantal: 12 bt
No longer available -
#280
Ch. Saint-Pierre A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. 1995 aantal: 5 bt
No longer available -
#341
Ch. La Tour-Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 8 bt
No longer available -
#150
Lot likeurwijn
aantal: 7
Icewine Vidal VQA Niagara Peninsula Andrew Peller,Niagara on the Lake M.O. 2010 aantal: 2 hbt
Muscat de Rivesaltes A.C. - Vin doux naturel Dom. Cazes, Rivesaltes M.D. 2000 aantal: 1 bt
Full tawny dessert wine South Africa Douglas Green, De Leeuw, Brussels M.B.
aantal: 2 bt
Fine Ruby Port South Africa Cockburn’s, Symington Vila Nova de Gaia M.O.
aantal: 1 Mag.
Muscat de Rivesaltes A.C. - Vin doux naturel Dom. Cazes, Rivesaltes M.(..)
No longer available -
#408
Ch. La Pointe A.C. Pomerol
M.C. 2014 aantal: 7 bt
No longer available -
#331
Ch. Beau-Site Haut-Vignoble A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. O.K. 2001 aantal: 12 bt
No longer available -
#63
Lot rode wijn
aantal: 13 bt
Ch. La Vieille Gasparets A.C. Corbières
M.C. 1991 aantal: 2 bt
Ch. Maroutine A.C. Bordeaux
M.C. 1989 aantal: 1 bt
Ch. Francis A.C. Médoc
M.C. 1989 aantal: 1 bt
Ch. Guionne A.C. Côtes de Bourg
M.C. 1979 aantal: 1 bt (..)