Ch. Saint-Pierre A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. K. 2008 aantal: 9 bt
No longer available -
#429
Terras Gauda D.O. Rias Baixas O Rosal, Pontevedre M.O. O.D. 2020 aantal: 12 bt
No longer available -
#38
Lot rode wijn
aantal: 7 bt
Blaufränkisch Ried Hochberg Mittelburgenland Weingut Hansigler, Deutschkreutz M.O. 2009 aantal: 1 bt
Malbec Cameleon Tupungato Valley Dom. Jean Bousquet, Mendoza M.O. 2011 aantal: 1 bt
Shiraz Cabernet Badgers Creek, Suth Eastern Australia Dom. Jean Bousquet, Mendoza M.O. 2015 aantal: 1 bt
Cabernet Sauvignon California Western Cellars M.O. 2015 aantal: 1 bt
Cape Spring Pinotage Wine of South Africa Western Cape M.O. 2016 aantal:(..)
No longer available -
#345
Ch. La Tour-Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#384
Ch. Gloria A.C. St-Julien
M.C. K. 2008 aantal: 9 bt
No longer available -
#103
Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. Paradis A.C. St-Emilion
M.C. 1985 aantal: 3 bt
Ch. La Grange A.C. Bordeaux
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Calon-Ségur A.C. St-Estèphe 3e grand cru classé M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. de Castets A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Rouquette A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Turcaud A.C. Bordeaux
1985 aantal: 1 bt
Ch. Côtes Trois Moulins A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aa(..)
No longer available -
#195
Ch. Sociando-Mallet A.C. Haut-Médoc Cru grand bourgeois M.C. 1981 aantal: 4 bt
No longer available -
#344
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#162
Collectie sigaren: CD, Havana, Don Pablo etc. en enkele toebehoren. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#349
Ch. Pavie-Macquin A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#250
Ch. Le Bon Pasteur A.C. Pomerol
M.C. K. 1993 aantal: 9 bt
No longer available -
#283
Chablis A.C. Dom. Soupé, Chablis M.P. 1995 aantal: 10 bt