#212
Ch. Cos d’Estournel A.C. St-Estèphe 2e grand cru classé M.P. 2010 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#52
Lot rode Bordeaux
aantal: 4 Bt.
Ch. Grand-Puy-Lacoste A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. 2006 aantal: 1 Bt.
Ch. Puy La Rose A.C. Pauillac
M.C. 2003 aantal: 1 Bt.
Ch. Haut-Pauillac A.C. Pauillac
M.C. 2009 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#3
Lot witte wijn
aantal: 5 Bt.
Gewurztraminer A.C. Alsace Sélection de Grains Nobles François Braun et ses Fils M.P. 2002 aantal: 2 Bt.
Los Hermanos Manzanos D.O. Rioja
M.P. 2015 aantal: 3 Bt.
No longer available -
#183
Ch. Rieussec A.C. Sauternes 1e grand cru classé M.C. 2001 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#83
Lot wijn
aantal: 10 Bt.
Spätburgunder Q.A. Baden
1979 aantal: 1 Bt.
Dom. d’Alistro Vin de Pays de l’Ile de Beauté
M.P. 1979 aantal: 1 Bt.
Bodegas El Valenciano Sangria Valencia
aantal: 1 98 cl.
???
Goethals-Vandemaele M.B.
aantal: 1 Bt.
Liebfrauenmilch
Bliem
1964 aantal: 1 Bt.
Ch. Chalon A.C.
1971 aantal: 1 Bt.
Graves Superieures A.C. Goethals-Vandemaele
1962 aantal: 4 Bt. Eén etiket manco
No longer available -
#173
Quinta do Estanho Vintage Porto
Jaime Quieroz Cardoso
1998 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#188
Les Reflets du Ch. Armens A.C. Saint-Emilion Grand Cru
M.C. 2005 aantal: 10 Bt.
No longer available -
#79
Lot Belgische wijn
aantal: 5 Bt.
Ch. Genoels-Elderen Chardonnay Goud A.C. Hesbaye
M.C. 2001 aantal: 1 Bt.
M.C. 2002 aantal: 1 Bt.
Ch. Genoels-Elderen Pinot Noir Rood A.C. Hesbaye
M.C. 2003 aantal: 1 Bt.
Clos d’Opleeuw Chardonnay A.C. Hesbaye
2006 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#50
Lot rode Bordeaux
aantal: 3 Bt.
Cuvée du Bicentenaire de la Révolution Française A.C. Bordeaux Louis de Valensac
aantal: 1 Bt.
Ch. Cloitre Lescours A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1973 aantal: 1 Bt.
Ch. Langlade A.C. Médoc
1966 aantal: 1 Bt. Gescheurd etiket
No longer available -
#110
Borges & Irmão Vintage Port
1963 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#141
Chassagne-Montrachet A.C. Confrérie des Chevaliers du Tastevin - Dom. Morey & Fils
1973 aantal: 6 Bt.
No longer available -
#159
Rieussec A.C. Bordeaux Ch. Rieussec M.P. O.K. 1988 aantal: 12 Bt.