#273
Ch. Haut Portets A.C. Graves
M.C. 1986 aantal: 12 bt
No longer available -
#225
Nuits-Saint-Georges Les Saint-Georges A.C. 1e Cru Eric Besson, Nuits M.O. 1982 aantal: 3 bt
No longer available -
#176
Ile des Vergelesses A.C. Pernand-Vergelesses 1e Cru Louis Latour, Beaune M.O. 1967 aantal: 12 bt 5 à 8 cm, enkele beschadigde capsules
No longer available -
#150
Talent Caché “L’Esprit du Fruit” Tirage V Vin de table français C.N.
0 aantal: 12 bt
No longer available -
#203
Barolo A.C.
Giordano, Valle Talloria D’Alba M.O. 1974 aantal: 6 bt
No longer available -
#330
Pouilly-Fumé A.C.
Dom. du Petit Boisgibault, Pouilly M.D. O.D. 1993 aantal: 12 bt
No longer available -
#358
Ch. Les Jonqueyres A.C. Côtes de Blaye
M.C. O.K. 1996 aantal: 12 bt
No longer available -
#301
Ch. La Conseillante A.C. Pomerol
M.C. 1989 aantal: 5 bt
No longer available -
#116
Lot rode bourgogne
aantal: 10 bt Beschadigde en ontbrekende etiketten.Corton La Vigne au Saint A.C. Grand cru Louis Latour, Beaune M.O. 1973 aantal: 8 bt Gevrey-Chambertin A.C. Louis Latour, Beaune M.O. 1973 aantal: 2 bt
No longer available -
#344
Ch. Lafon-Corbet A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1995 aantal: 4 bt
No longer available -
#378
Saint-Saturnin Seigneur des Deux Vierges A.C. Coteaux du Languedoc Les Vins de Saint-Saturnin M.O. 1999 aantal: 4 bt
No longer available -
#50
Lot rode wijn
aantal: 12 bt Carmel Cabernet-Sauvignon Galil Soc. Cooperative Vigneronne M.O. 1979 aantal: 2 bt Ch. Le Pin A.C. Bordeaux A Kedem Selection M.O. 1982 aantal: 5 bt Ch. Arnauld A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 1985 aantal: 5 bt