#264
Ch. Laroque Thomas A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1992 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#131
Ch. Taillefer A.C. Pomerol
1973 aantal: 12 Bt. ts à ms
No longer available -
#149
Lot rode Bordeaux
1976 aantal: 3 Bt. Ch. L’Evangile A.C. Pomerol
M.C. 1976 aantal: 1 Bt. Ch. Monbousquet A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1976 aantal: 1 Bt. Ch. haut-Beychevelle Gloria A.C. St-Julien
M.C. 1976 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#261
Château Beau-Site A.C. Saint-Estèphe cru bourgeois M.C. o.k. 1990 aantal: 6 Mag. neck
No longer available -
#209
Ch. Croque-Michotte A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1985 aantal: 6 Bt. vts
No longer available -
#128
Ch. Taillefer A.C. Pomerol
1973 aantal: 12 Bt. ts à ms, 1 etiket manco
No longer available -
#175
Lot rode Bordeaux
1978 aantal: 10 Bt. Ch. Magdelaine A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C. 1978 aantal: 1 Bt. Ch. Corbin-Michotte A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1978 aantal: 2 Bt. Ch. Carbonnieux A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. 1978 aantal: 3 Bt. Ch. Calon-Ségur A.C. St-Estèphe 3e grand cru classé M.C. 1978 aantal: 3 Bt. Ch. Labégorce-Zédé A.C. Margaux Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1978 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#6
Lot rode wijn
aantal: 3 Bt. Vosne-Romanée A.C. Bouchard Père & Fils, Beaune
aantal: 1 Bt. Vosne-Romanée A.C. Edouard Delaunay & Ses Fils, L’Etang-Vergy
1970 aantal: 1 Bt. Ch. des Fines Roches A.C. Châteauneuf-du-Pape Ets. des Fines Roches, Châteauneuf M.C. 1971 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#195
Santenay A.C. Armand Frères, Nuits M.O. 1982 aantal: 4 Bt.
No longer available -
#110
Lot rode Bordeaux
M.C. 1970 aantal: 6 Bt. Ch. Lagrange A.C. St-Julien 3e grand cru classé M.C. 1970 aantal: 2 Bt. tsCh. Brillette A.C. Moulis Cru bourgeois M.C. 1970 aantal: 2 Bt. tsCh. Gruaud-Larose A.C. St-Julien 2e grand cru classé M.C. 1970 aantal: 1 Bt. msCh. Talbot A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. 1970 aantal: 1 Bt. ms
No longer available -
Lot rode Bordeaux
1999 aantal: 9 Bt. Ch. Peyrelongue A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1999 aantal: 4 Bt. Ch. Tour de Bigorre A.C. Bordeaux
M.C. 1999 aantal: 5 Bt.
No longer available -
#186
Ch. Larmande A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1981 aantal: 4 Bt. vuile en beschadigde etiketten