#196
Lot witte bourgogne
1973 aantal: 6 bt. Zeer beschadigde etikettenMeursault Genevrières A.C. 1e Cru Auguste Morey-Genelot, Meursault M.O. 1973 aantal: 2 bt. Meursault Perrières A.C. 1e Cru Auguste Morey-Genelot, Meursault M.O. 1973 aantal: 4 bt.
No longer available -
#244
Ch. Marquis d’Alesme Becker A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. 1979 aantal: 5 bt vts à ts, vuile etiketten
No longer available -
#156
Lot rode bordeaux
1970 aantal: 7 bt Ch. La Croix A.C. Pomerol
M.C. 1970 aantal: 5 bt ts à ms, 1lsCh. La Brunette A.C. Côtes de Bourg
1970 aantal: 2 bt ts
No longer available -
#290
Ch. La Tuilerie A.C. Graves
M.C. 1996 aantal: 13 Bt.
No longer available -
#106
Lot wijn
aantal: 9 bt. Winkeler Jesuitengarten Riesling Spätlese Q.m.P. Rheingau Weingut Jacob Hamm, Winkel/Rhein E.A. 1975 aantal: 1 bt. Erbacher Siegelsberg Riesling Auslese Q.m.P. Rheingau Weingut Eberhard Ritter und Edler von Oetinger, Erbach E.A. 1976 aantal: 1 bt. Rüdesheimer Berg Rottland Riesling Auslese Q.m.P. Rheingau Verwaltung der Staatsweingüter, Eltville E.A. 1976 aantal: 1 bt. Rauenthaler Baiken Q.m.P. Rheingau Winzerverein Raunthal E.A. 1976 aantal: 1 bt. (..)
No longer available -
#136
Ch. Laffitte Laujac A.C.Médoc Cruse & Fils Frères, Bordeaux
1953 aantal: 1 bt
No longer available -
#410
Savigny-les-Beaune 1e Cru Les Peuillets A.C. - Micro Cuvée Charles de Vallière, Pommard M.O. O.K. 2008 aantal: 12 bt
No longer available -
#423
Ch. Haut-Bergey A.C. Pessac-Léognan
M.C. O.D. 2010 aantal: 12 bt
No longer available -
#416
Caillou Blanc de Ch. Talbot A.C. Bordeaux
M.C. O.K. 2010 aantal: 6 bt
No longer available -
#254
Lot rode bordeaux
1985 aantal: 5 bt Ch. La Fleur de Gay A.C. Pomerol
M.C. 1985 aantal: 1 bt beschadigd etiketCh. Smith Haut-Lafitte A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé de Graves en rouge M.C. 1985 aantal: 1 bt tsCh. Marquis de Terme A.C. Margaux 4e grand cru classé M.C. 1985 aantal: 3 bt vts
No longer available -
#396
Ch. Latour-Martillac A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2007 aantal: 12 bt
No longer available -
#269
Ch. du Moulin Rouge A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. O.K. 1990 aantal: 6 bt