#169
Ch. La Tour Musset Parsac St-Emilion Louis Bogaers, Tilburg M.N 1966 aantal: 5 bt ts à ms, 1 heel vuil etiket
No longer available -
#103
Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt Ch. Cloitre Lescours A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1999 aantal: 1 bt Ch. Saint-André A.C. Montagne-St-Emilion
M.C. 1999 aantal: 5 bt Ch. La Baraillot A.C. Lalande-de-Pomerol
M.C. 1999 aantal: 2 bt Ch. Champs de Durand A.C. Puisseguin-St-Emilion
M.C. 2000 aantal: 4 bt
No longer available -
#170
Ch. Duhart-Milon A.C. Pauillac 4e grand cru classé Manoux & Chèze, Bordeaux
1966 aantal: 1 Mag. ms
No longer available -
#389
Negro Amaro Montebello I.G.T. Negro Amaro del Salento Les Crus Prévendus O.D. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#463
Pinot Noir I.G.P. Aude Hauterive Dom. La Bastide M.D. O.D. 2014 aantal: 12 bt
No longer available -
#370
Ch. Mouton-Rothschild A.C. Pauillac 1e grand cru classé M.C. 1997 aantal: 1 bt
No longer available -
#138
Lot wijn
aantal: 9 bt vuile en beschadigde etikettenPuritano Vinho Velho do Porto
Poças Junior M.O.
aantal: 3 bt Schuimwijn zonder etiket
aantal: 1 bt Chardonnay Brut Vin Mousseux de Qualité La Terre Noire M.O. 1986 aantal: 2 bt Krim Original Sparkling wine from Crimea
M.O.
aantal: 1 bt Bernard Lebardieu Rosé
M.O.
aantal: 1 bt Champagne Brut Impérial
Moët & Chandon, Epernay M.O.
aantal: 1 bt
No longer available -
#67
Lot rode bordeaux
aantal: 4 bt Ch. Croque-Michotte A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1967 aantal: 1 bt tsCh. Léoville-Poyferré A.C. St-Julien 2e grand cru classé M.C. 1969 aantal: 1 bt msCh. Villemaurine A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1969 aantal: 2 bt ls
No longer available -
#276
Ch. Carcanieux A.C. Médoc Cru bourgeois M.O. O.D. 1986 aantal: 12 bt
No longer available -
#126
Lot likeurwijn
aantal: 9 bt Porto Cruz Tawny
Gran Cruz Porto, Vila Nova de Gaia M.O.
aantal: 1 bt Setubal’s Imperial Rouge Port
Pedro de Setubal M.B.
aantal: 1 bt Pall-Mall Porto d’Origine
M.B.
aantal: 4 bt Vieux Marc de Bourgogne A.C. Alain Chapel, Mionnay M.O.
aantal: 1 bt Hospice de Beaune Marc de Bourgogne A.C. Emile Labet, Beaune M.O.
aantal: 1 bt Très Vieux Marc de Champagne A.C. Heidsick & Cie, Reims M.O.
aantal: 1 bt
No longer available -
#478
Ch. Bessan-Ségur A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. 2015 aantal: 9 bt
No longer available -
#167
Volnay-Caillerets A.C. Volnay 1e cru Louis Latour, Beaune M.O. 1964 aantal: 5 bt 4 à 6 cm, 1 etiket manco