#156
Ch. Mouton-Rothschild A.C. Pauillac 1e grand cru classé M.C. 1955 aantal: 1 bt ls, gevlekt etiket, kurk in de hals
No longer available -
#383
Beaujolais-Villages Les Serines A.C. Mommessin, Quincé M.O. 1998 aantal: 8 bt
No longer available -
#332
Ch. Cadouin Ségur A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. O.D. 1993 aantal: 12 bt
No longer available -
#404
Clos Sainte Anne A.C. 1e Côtes de Bordeaux
M.C. 2001 aantal: 12 bt
No longer available -
#453
Les Duos de Beaubois Viognier-Vermentino I.G.P. Pays d’Oc Boyer-Molignié, Franquevaux M.O. O.D. 2014 aantal: 16 bt
No longer available -
#21
Lot rosé
aantal: 9 bt Ch. Roustan A.C. Costières de Nîmes Castillon,St-Gilles M.O. 2004 aantal: 1 bt Ch. La Coste Rosé d’une Nuit A.C. Coteaux d’Aix en Provence
M.O. 2005 aantal: 1 bt Dom. de la Serrière A.C. Côtes du Rhône
M.O. 2005 aantal: 1 bt Les Coustières A.C. Côtes du Rhône Victor Delauze M.O. 2011 aantal: 2 bt Cinsault I.G.P. Pays d’Oc André Quincard, Beychac M.O. 2013 aantal: 1 bt La petite Paillote I.G.P. Ile de Beauté
M.O. 2014 aantal: 1 bt Côtes du (..)
No longer available -
#288
Lot rode bordeaux
1989 aantal: 4 bt Ch. Curé Bon La Madeleine A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1989 aantal: 2 bt Ch. Haut-Bailly A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé de Graves en rouge M.C. 1989 aantal: 2 bt
No longer available -
#207
Ch. Yveline A.C. Lalande-de-Pomerol
M.C. D. 1981 aantal: 11 bt bn à vts
No longer available -
#61
Lot rode bordeaux
aantal: 9 bt Ch. Bussac Cuvée Perrère A.C. Graves de Vayres
M.C. 2005 aantal: 1 bt Ch. Sainte-Marie Le Moulin A.C. 1e Côtes de Bordeaux
M.C. 2006 aantal: 1 bt Ch. Vieille Tour A.C. 1e Côtes de Bordeaux
M.C. 2006 aantal: 1 bt Ch. Laborie A.C. Côtes de Castillon
M.C. 2008 aantal: 2 bt Ch. Grand Peyrou A.C. Castillon-Côtes de Bordeaux
M.C. 2009 aantal: 1 bt Ch. Arnaud Jouan Cuvée Prestige A.C. Côtes de Bordeaux
M.C. 2010 aantal: 1 bt Ecxellenc(..)
No longer available -
#401
Volnay 1e Cru Caillerets A.C. Dom. Marquis d’Angerville, Volnay M.D. 2000 aantal: 5 bt
No longer available -
#185
Châteauneuf-du-Pape A.C. Daniel Sanders, Barsac
1973 aantal: 8 bt vuile en beschadigde etiketten
No longer available -
#259
La Parde de Haut-Bailly A.C. Pessac-Leognan
M.C. 1985 aantal: 9 bt vuile en beschadigde etiketten