#252
Ch. La Croix A.C. Fronsac
M.C. 1985 aantal: 12 bt
No longer available -
#114
Lot rode bourgogne
aantal: 6 bt Nuits-St-Georges A.C. Louis Latour, Beaune M.O. 1969 aantal: 5 bt Bourgogne A.C. J. Taupenot-Merme, Morey M.P. 1973 aantal: 1 bt
No longer available -
#386
Côte Rôtie A.C. Patrick & Christophe Bonnefond, Ampuis M.O. 2001 aantal: 4 bt
No longer available -
#99
Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt bn à tsMouton-Cadet A.C. Bordeaux
M.O. 1973 aantal: 1 bt Ch. du Tertre A.C. Margaux 5e grand cru classé M.C. 1974 aantal: 1 bt Ch. Larcis-Ducasse A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1975 aantal: 1 bt Ch. Pouget A.C. Margaux 4e grand cru classé M.C. 1975 aantal: 1 bt Ch. Le Commandeur A.C. Pomerol
M.C. 1975 aantal: 4 bt Ch. Haut-Bages-Libéral A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. 1976 aantal: 1 bt Ch. de Camensac A.C. Haut-Médo(..)
No longer available -
#257
Ch. La Gaffelière A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C. 1985 aantal: 12 bt
No longer available -
#340
Pinot Nero I.G.T. Rosso Toscano Marchesi Pancrazi, Villa di Bagnolo M.O. 1995 aantal: 3 bt
No longer available -
#274
Ch. Haut Portets A.C. Graves
M.C. 1986 aantal: 13 bt
No longer available -
#394
Côtes du Rhône A.C. F. Guigal, Ch. d’Ampuis M.O. 2004 aantal: 4 bt
No longer available -
#188
Lot rode bordeaux
1971 aantal: 10 bt ts, sommige etiketten beschadigdCh. de Sales A.C. Pomerol
M.C. 1971 aantal: 2 bt Ch. Pédesclaux A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. 1971 aantal: 2 bt Ch. Giscours A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. 1971 aantal: 3 bt Ch. Patache d’Aux A.C. Médoc Cru grand bourgeois M.C. 1971 aantal: 3 bt
No longer available -
#122
Lot schuimwijn
aantal: 3 Champagne Grande Cuvée Brut
Georges Lacombe, Aÿ M.O.
aantal: 1 D.Mag Champagne Grand Cru Blanc de Blancs Brut
Jean Pernet, Le Mesnil-sur-Oger M.O.
aantal: 1 Mag Champagne Brut Special Cuvée Habillé par Jean-Paul Gaultier Piper-Heidsieck, Reims M.O.
aantal: 1 bt
No longer available -
#147
Marquis Duchêne Vin de table français Sélection Privée, La Bourse du Vin M.O. O.K. 0 aantal: 6 Mag.
No longer available -
#440
Cabernet-Syrah I.G.P. Pays d’Oc Producteurs Réunis, F34560 M.O. O.K. 2011 aantal: 2 bt