#47
Lot rode bordeaux
aantal: 4 bt Ch. La Bridane A.C. St-Julien Cru bourgeois M.C. 1988 aantal: 3 bt Ch. Martinens A.C. Margaux Cru grand bourgeois M.C. 1990 aantal: 1 bt
No longer available -
Ch. Hautes Graves A.C. Margaux
M.C. O.D. 1989 aantal: 6 bt
No longer available -
#13
Lot witte wijn
aantal: 6 Muscadet de Sèvres & Maine sur Lie A.C. Alsace Augustin Florent, Ch. Thebaud M.P. 2010 aantal: 1 bt Riesling Grand Cru Sommerberg A.C. Alsace Albert Boxler, Niedermorschwihr M.O. 1996 aantal: 1 bt Blanc Fumé de Pouilly A.C. Alsace Didier Dagenau, St-Andelain M.O. 2001 aantal: 1 Mag. Verduzzo Friulano D.O.C. Colli Orientale del Friuli Girolamo Dorigo, Buttrio M.O. 1997 aantal: 2 bt Puligny-Montrachet Les Pucelles A.C. 1e cru Joseph Drouhin, Be(..)
No longer available -
#335
Ch. Bessan Ségur A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. 1993 aantal: 8 bt
No longer available -
Ch. de Panigon A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. 2000 aantal: 15 bt
No longer available -
#267
Lot rode bourgogne
1 aantal: 9 bt Chassagne-Montrachet 1e Cru Clos St-Jacques A.C. Henri de Boileau, St-Symphorien M.O. 1987 aantal: 3 bt Chambolle-Musigny Chardame A.C. Henri de Boileau, St-Symphorien M.O. 1987 aantal: 4 bt Fixin 1e Cru Les Hervelets A.C. Négociants-Eleveurs Associés, Charnay M.O. 1987 aantal: 2 bt
No longer available -
#302
Ch. Le Redon A.C. Bordeaux
M.C. O.D. 1990 aantal: 12 bt
No longer available -
#173
Ch. Rouget A.C. Pomerol
M.C. O.K. 1970 aantal: 12 bt ts
No longer available -
#30
Lot rode wijn
aantal: 2 bt Barolo Riserva Speciale D.O.C. Giacomo Conterno, Monforte d’Alba M.O. 1952 aantal: 1 bt vtsBarolo Riserva D.O.C. Giacomo Conterno, Monforte d’Alba M.O. 1980 aantal: 1 bt 3 cm
No longer available -
#151
Ch. Cantenac-Brown A.C. Margaux 3e grand cru classé
1944 aantal: 4 bt 3 ms, 1 vls, vuile en/of beschadigde etiketten, 1 capsule
No longer available -
#277
Ch. Lynch-Bages A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. 1988 aantal: 6 bt
No longer available -
#224
Ch. Grand Barrail Lamarzelle Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1982 aantal: 12 bt bn à ms