Similar lots by type
-
#55
Een halssnoer en oorbellen van citrine.
Collier et boucles d’oreilles en citrine.Estimate: € 150/250 -
#8
Een halllantaarn van verguld brons.
Lanterne de vestibule en bronze doré.Dim. h: 57 cmEstimate: € 60/100 -
#348
Mahoniehouten tweedeurskast met bovenaan een lade en doucine. Tijdperk Louis-Philippe.
Armoire à deux corps en acajou. Le dessus à un tiroir en doucine. Epoque Louis-Philippe.Dim. H. 158 cmEstimate: € 80/120 -
#536
Mahoniehouten tweedeurskast. Twee beglaasde deuren met latwerk in spitsboogvorm. Onderaan een lade. XIXde eeuw.
Armoire à deux portes en acajou. Deux portes vitrées à lattes en ogive. Tiroir en ceinture basse. XIXe siècle.Estimate: € 200/300 -
#315
Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet met parels.
Collier en or jaune 18 ct serti de perles.Dim. 7,09 gEstimate: € 180/250 -
#738
Een paar gedraaide messingen kandelaars.
Paire de candélabres en laiton tourné.Dim. H. 48 cmEstimate: € 40/50 -
#748
“Cheval de Marly.” Een bronzen beeld naar G. Coustou. XIXde eeuws.
“Cheval de Marly”. Sculpture en bronze d’après Coustou. XIXe siècle.Dim. h: 40 cmEstimate: € 320/400 -
#310
Een 18 karaats geel gouden armband bezet met parels.
Bracelet en or jaune 18 ct serti de perles.Dim. 6,05 gEstimate: € 180/250 -
#756
Eikenhouten gatelegtafel met gedraaide poten. XIXde eeuw.
Table gateleg en chêne à pieds tournés. XIXe siècle.Estimate: € 200/300 -
#752
Een zes- en een vierdelig Chinees theeservies van meerkleurig porselein bestaande uit twee theepotten, twee melkkannetjes, twee suikerpotten, tien kopjes, waarvan één hersteld en tien gecompartimenteerde schoteltjes.
Deux services à thé en porcelaine polychrome de Chine, comprenant deux théières, deux pots à lait, deux sucriers, dix tasses dont une réparée et dix soucoupes à compartiment pour biscuits.Estimate: € 50/80 -
#17
Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.Estimate: € 120/180 -
#405
Een halllamp van koper en kristal.
Lampe de vestibule en cuivre et cristal.Estimate: € 80/100 -
#19
Een sac-à-perles van koper met kristallen pendeloques en tien lichtpunten.
Sac-à-perles en cuivre aux pendeloques en cristal. Dix lumières.Estimate: € 120/200 -
#135
Twee lange halssnoeren van roze en witte zoetwater parels met twister slot en certificaat van echtheid.
Deux longs colliers en perles rose et blanc. Fermoir twister. Certificat d’authenticité.Estimate: € 300/400 -
#726
Vergulde spiegel met de bovenrand afgerond. XIXde eeuw.
Glace à cadre doré, le dessus arrondi. XIXe siècle.Dim. H. 162 cmEstimate: € 100/140 -
#393
Ovale spiegel met verguld houten omlijsting, bovenaan versierd met een strik in Lodewijk XVI-stijl.
Glace ovale à encadrement en bois doré. Le dessus décoré d’un noeud de style Louis XVI.Dim. H. 74 cmEstimate: € 30/40 -
#751Salvador DaliPeriod: 1904-1989
“Zodiaco Daliniano”. Serie van 12 borden met voorstellingen van de dierenriem. Werk uit 1991, genummerd 279/5000. In oorspronkelijke doosjes en met bijbehorende certificaten.
“Zodiaco Dainiano”. Suite de 12 assiettes représentant les signes du zodiaque. Travail de 1991, numérotées 279/5000. Dans les boîtes d’origines et accompagnées de certificats.Dim. Ø 20 cmEstimate: € 1000/1250 -
#368Edgard HeirmanPeriod: 1919-2002
“Heidelandschap” en “Hoeve”. Twee schilderijen op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère” et “Ferme”. Deux tableaux sur toile. Signées.Dim. 30 x 24 cmEstimate: € 80/120 -
#300Bulgari
Een roestvrij stalen automatische herenhorloge. (armband te vervangen).
Montre homme en acier inoxydable. Bracelet à remplacer.Estimate: € 2000/3000 -
#736
Een paar fauteuils in Lodewijk XV-stijl van gesculpteerd notenhout, bekleed met naaldwerk.
Paire de fauteuils de style Louis XV en noyer sculpté recouvert de tapisserie.Estimate: € 80/100 -
#388
Spiegel met verguld houten omlijsting, bovenaan versierd met een bloemenmand in Lodewijk XVI-stijl. Lijst eveneens voorzien van spiegelglas.
Miroir à encadrement doré, le dessus décoré d’une corbeille fleurie de style Louis XVI. Cadre également avec verre miroitant.Dim. H. 92 cmEstimate: € 30/40 -
#9
Neogotisch luchtertje van verguld koper met vier lichtpunten.
Petit lustre néogothique en cuivre doré à quatre points de lumière.Dim. H.34 cmEstimate: € 20/25 -
#741Henri Gauquier
“Fac et spera.” Een bronzen beeld.
“Fac et spera”. Sculpture en bronze.Estimate: € 450/500 -
#714
Een langgerekt houten siermasker. Afrikaans werk.
Masque allongée en bois. Travail africain.Dim. h: 132 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#550
Een ajour vaasje van gebeeldhouwd ivoor versierd met personages en apen (H. 31 cm), een dito vaasje met een vis in een rietvijver. En twee servietringen, de ene met een krokodil, de andere met een olifant. Afrikaans werk, eerste helft XXste eeuw.
Vase ajouré en ivoire sculpté présentant des personnages et des singes (H. 31 cm), un petit vase semblable décoré d’un poison dans un étang aux roseaux. Et deux anneaux à serviette, l’un avec une crocodile, l’autre avec un éléphant. Travail africain, premier moitié du XXe siècle.Estimate: € 50/80 -
#394
Een eikenhouten broodrek met drie niveaus boven de korf.
Panetier en chêne à trois niveaux au dessus d’un bac.Dim. H 160 cmEstimate: € 100/120 -
#337
Drie verschillende vazen van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Twee gemerkt Val St. Lambert (hoogte cilindervaas: 20 cm). Schade aan de grootste vaas: schilfer aan de bovenrand, ± 1/2 cm aan één van de hoeken van de voet.
Trois vases différents en cristal taillé colorés rouges dans la masse. Deux avec marque de Val St-Lambert (vase cylindrique: H. 20 cm). Eclat au bord et ± 1/2 cm à l’un des coins du piédouche du plus grand vase.Estimate: € 60/100 -
#240
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,53 ct. en gele saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,53 ct et de saphirs jaunes ayant un poids total de ± 1,80 ct.Dim. 5 gEstimate: € 1600/1800 -
#202Cornelis Van LeemputtenPeriod: 1841-1902
“Neerhofscène rond een vijvertje voor een grote boerderij”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène de basse cour autour d’un étang devant une ferme”. Huile sur toile. signée.Dim. 39 x 30 cmEstimate: € 4000/6000 -
#162
“Zicht op Lier”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1977.
“Vue de Lierre”. Huile sur toile. Illisiblement signée et datée 1977.Dim. 75 x 57 cmEstimate: € 200/300 -
#225
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en een centrale robijn van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,35 ct et d’un rubis central de ± 0,50 ct.Dim. 5,28 gEstimate: € 500/600 -
#595
Een ivoren beeldje van een moeder in kleermakerszit met haar kleuter. Afrikaans werk, jaren dertig. Gemerkt Zakay. Op houten sokkeltje.
Statuette en ivoire représentant une mère en position de lotus avec son gosse. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Marque Zakay. Sur socle en bois.Dim. H. 24,5 cmEstimate: € 120/200 -
#87
“Meisje met hoed”. Een beeldje van meerkleurig geglazuurd porselein. Italiaans werk.
“Fille au chapeau”. Statuette en porcelaine polychrome. Travail italien.Dim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#250
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale madeira citrine van ± 4 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’une citrine madère centrale de ± 4 ct.Dim. 7,30 gEstimate: € 2200/2400 -
#99Jules VerstrekenPeriod: 1882 - 1961
“Hoeve en kapel in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme et chapelle en hiver”. Huile sur toile. Signée.Dim. 55 x 77 cmEstimate: € 100/120 -
#719
Een lot van tien kleine wandklokjes van meerkleurig kunststof in de vorm van dieren, een kerstman en een indiaan. Met bewegende oogjes.
Lot de dix pendulettes murales en plastique polychrome en forme d’animaux, d’un Père Noël et d’un indien. Yeux mobiles.Estimate: € 40/60