#414Marc ChagallPeriod: 1887 - 1985“Bruidsmeisje”,een lithografie in kleur, epreuve de collaborateur, in potlood gesigneerd.
"Bridesmaid", a color lithograph, collaborator's proof, signed in pencil.No longer availableDim. 42 x 32 cmEstimate: € 200 / 300 -
#148Drie greiskleurige vazen van gegoten glas, een paar op achthoekige voet (H. 17 cm) en één art deco model op drie pootjes (H. 20.5). Gemerkt “Belge”.
#331Een set van 4 borden van Chinees porselein met een blauw op wit decor van flora. Qianlong decor.
A set of 4 plates of Chinese porcelain with a blue on white floral decor. Qianlong decoration.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#576Armstoel in Lodewijk XIII-stijl bekleed met naaldwerk.
#452“Compositie met podium”. Gemengde techniek op papier.
"Composition with stage". Mixed media on paper.No longer availableDim. 31 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#118Een set van 2 grote antieke porseleinen wandkandelaars met putti.
#129“Portret van een Belgisch militair”. In ovale lijst.
#432Geirman“Vlaams landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Flemish landscape". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 40 / 60 -
#458Een opvouwbaar polychroom Tibetaans gebedstafeltje.
A foldable polychrome Tibetan prayer table.No longer availableDim. 28 x 62 x 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#555Een klein handgeknoopt Oosters Yalameh tapijt.
A small hand-knotted Oriental Yalameh carpet.No longer availableDim. 76 x 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
Large bowl in Val St. Lambert crystal. Pink and colorless. Not signed, minimal flakes.No longer availableDim. Hoogte 10, Ø 30.5 cmEstimate: € 120 / 150