Other lots in this auction
-
#76Een engeltje in kunststof, dwarsfluit manco.
A plastic angel, flute missing.No longer availableOnline onlyDim. h 50 cmEstimate: € 10 / 20 -
#127Ingekaderde poster met kermistafereel.
Framed poster with fairground scene.No longer availableOnline onlyDim. 49/62 cmEstimate: € 20 / 30 -
#134V.D.W.J.“Bloemstilleven.” Gedateerd 1982. Gemonogrammeerd.
"Flower still life." Dated 1982. Monogrammed.No longer availableOnline onlyDim. 58 x 28,5 cmEstimate: € 20 / 40 -
#60Een weelderig gedecoreerde tinnen samovar op brander met klauwenpoten.
A lavishly decorated tin samovar on a burner with claw feet.No longer availableOnline onlyDim. h 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#237Een lot van twee geslepen kleurloos kristallen asbakken, waarbij de hoge gemerkt van Sèvres en de lage van Val Saint Lambert (Lichte schade aan de hoekjes). We voegen er een kleurloos glazen asbak aan toe.
A lot of two cut colorless crystal ashtrays, one tall one marked Sèvres and one short one from Val Saint Lambert (Slight damage to the corners). We include a colorless glass ashtray.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 & 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#61Een kleinere Nanking halsvaas. Met decor van een figuur met vlag.
A smaller Nanking neck vase. Decorated with a figure holding a flag.No longer availableOnline onlyDim. h 30,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#129“Trophy Laurent-Perrier, BMW 1992”, een lithografie, genummerd 50/99 en gesigneerd Momic?
"Trophy Laurent-Perrier, BMW 1992", a lithograph, numbered 50/99 and signed Momic?No longer availableOnline onlyDim. 47 x 63 cmEstimate: € 30 / 50 -
#175Paul Goossens“Wilde roos”. Een schilderij, aquarel op papier, onderaan gesigneerd en gedateerd.
"Wild rose." A painting, watercolor on paper, signed and dated at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#67LimogesEen porseleinen vaas met florale motieven, gemerkt Limoges.
A porcelain vase with floral motifs, marked Limoges.No longer availableOnline onlyDim. h 31 cmEstimate: € 10 / 20 -
#82Capo di MonteEen beeldje in biscuit van een ganzenmeisje. gemerkt Capo Di Monte.
A biscuit sculpture of a goose girl. Marked Capo Di Monte.No longer availableOnline onlyDim. h 22.5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#3Ons VolkIngebonden tijdschriften per halfjaar: 9/2/1947 t.e.m. 28/6/1951 en 3/1/1952 t.e.m. 25/12/1952. Zeer goede staat. Elf volumes. Een mooi sfeerbeeld van de naoorlogse jaren met daarbij stripverhalen van Willy Vandersteen (De Eerste Maanraket, De Staalblauwe Boeddha, Het Gouden Masker, Ridder Gloriant, Tijl Uilenspiegel enz. Evenals vroeg werk van o.m. Marc Sleen, Pil enz.
Journaux reliés tous les six mois: 9/2/1947 au 28/6/1951 et 3/1/1952 au 25/12/1952. Très bon état. Onze volumes. Une belle impression des années d'après-guerre avec des bandes dessinées de Willy Vandersteen (La première fusée lunaire, Le Bouddha bleu acier, Le masque d'or, Ridder Gloriant, Tijl Uilenspiegel etc.) ainsi que les premiers travaux de Marc Sleen, Pil etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#188Een paar Chinees porseleinen vazen met decor met personages.
A pair of Chinese porcelain vases with decoration featuring figures.No longer availableOnline onlyDim. h 31,5 cmEstimate: € 60 / 80

