#48Set van 2 penningen. Koningshuis en fotobiënale 1958. Toegevoegd, replica van een Romeinse munt.
Set of 2 medals. Royal family and photo biennial 1958. Added, replica of a Roman coin.No longer availableOnline onlyDim. Ø 7 cmEstimate: € 15 / 20 -
#150Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006‘Zandwegel-ruiter’, ets getekend Rom. Malfliet. nr 4 op een oplage van 50.
Zandwegel rider', etching signed Rom. Malfliet. no. 4 out of an edition of 50.No longer availableOnline onlyDim. 25/40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#7Een schemerlamp in de vorm van een moderne zuil in tweekleurig metaal.
A table lamp in the shape of a modern column in two-tone metal.No longer availableOnline onlyDim. H. 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#17Een lot van 10 vazen, allen met schade.
#121Ingekleurde gravure, landkaart van Brazilië.
#169Een set van 2 kristallen kandelaars, Inn kristal gemerkt.
#20Een lot van 3 Japanse beelden.
#76Een engeltje in kunststof, dwarsfluit manco.
#37“New York taxi”, een decoratieve wagen in blik. Reproductie.
#60Quimper, Perignem, DerutaDrie porseleinen borden respectievelijk gemerkt: Perignem, Deruta en Quimper.
#58Een lot van 3 wandelstokken in hout waarvan één met verborgen drankflesje en één met flessenhouder en bel.
A lot of 3 wooden walking sticks, including one with a hidden flask and one with a bottle holder and bell.No longer availableOnline onlyDim. l 93 cmEstimate: € 20 / 30