#117Een lot massief zilver en verzilverd metaal w.o. een fotolijstje met Nederlandse keur, een reeks plaatsnummer (niet compleet), stoppen, handvaten, zoutvat met kristal, voet met Nederlandse keur, een specerijenhouder met kristal (één bakje manco), een taartschep, een dessertbestek (800/1000), een grote rechthoekige plateau van verzilverd metaal met gegraveerd wapen van de familie Cartuyvels. E.a.
A lot of solid silver and silver-plated items including a photo frame with Dutch hallmarks, a series of place numbers (not complete), stoppers, handles, a salt cellar with crystal, base with Dutch hallmarks, a spice holder with crystal (one missing container), a cake server, a dessert cutlery set (800/1000), a large rectangular silver-plated tray with engraved coat of arms of the Cartuyvels family, and others.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80
#148TruffautZuiders landschap, aquarel getekend Truffaut.
Vintage bureaustoel in verchroomd metaal en oranje skai.
#1Een lot van 28 boeken, merendeels 19e eeuw. Religieus en andere.
A lot of 28 books, mostly from the 19th century. Religious and others.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#80Paar romantische wandlampen met porseleinen rozen.
#62Set van drie kraagvaasjes in Chinees porselein. Famille rose decor.
#186Muzikaal bijzettafeltje, octogonaal. Met inlegwerk. Lichte schade aan het blad.
Musical side table, octagonal. With inlaid work. Slight damage to the top.No longer availableOnline onlyDim. H 55, B 45, D 45 cmEstimate: € 25 / 40