Lot van twee ingekaderde posters.

Lot of two framed posters.
Online only
Dim. 46/62 cm
SKU: 2402250132.
Category: varia.
Auction day: 24 February 2025 22:00
Catalogue #132
Estimate: € 20 / 30

  • #77

    Een grote aardewerken vaas met groen geglazuurde florale decoraties.

    A large earthenware vase with green glazed floral decorations.
    Online only
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #93

    Een paar kunststoffen walrustanden met decor van Amerikaanse rivierboten.

    A pair of plastic walrus teeth with decoration of American riverboats.
    Online only
    Dim. L 15 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #70

    Een messingen kandelaar.

    A brass candlestick.
    Online only
    Dim. 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #49

    Een beeld van een jonge dame in kunsthars op marmeren sokkeltje.

    A statue of a young lady in polyresin on a marble base.
    Online only
    Dim. h 64 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #174

    A large rectangular wall mirror with a silver-patinated frame.
    Online only
    Dim. 113 x 120 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #37
    Imari Japan

    Een Imari porseleinen bonbonnière, bijgevoegd Chinees porselein bestaande uit 2 kommetjes en 3 schoteltjes, onderaan gemerkt.

    An Imari porcelain bonbonnière, accompanied by Chinese porcelain consisting of 2 bowls and 3 saucers, marked at the bottom.
    Online only
    Dim. 13 x 26 & Ø 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #64
    Henry Dean

    Een set van twee grote glaspasta schalen, waarvan één ‘Luna green gold’ en de andere een grijze uit voering.

    A set of two large glass paste bowls, one 'Luna green gold' and the other in gray.
    Online only
    Dim. Ø 46 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #48

    Een celadon kleurige vaas in porselein.

    A celadon colored porcelain vase.
    Online only
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #66

    Een porseleinen dekselvaas onderaan gemerkt: Delft polychrome handpainted met florale motieven en vogels.

    A porcelain covered vase marked at the bottom: Delft polychrome handpainted with floral motifs and birds.
    Online only
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #129

    “Trophy Laurent-Perrier, BMW 1992”, een lithografie, genummerd 50/99 en gesigneerd Momic?

    "Trophy Laurent-Perrier, BMW 1992", a lithograph, numbered 50/99 and signed Momic?
    Online only
    Dim. 47 x 63 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #53

    Een lot van 6 boekjes met Chromo’s (niet allemaal volledig) bestaande uit Tijl Uilenspiegel door Meurisse, Expo 58, Menschenrassen door Jacques, zoologie door Kwatta en De wonderbaarlijke reizen van Gulliver, Pinocchio en Sneeuwwitje door De Beukelaer. Toegevoegd Momotaro, fairy tale of Japan, een prentenboekje.

    A lot of 6 booklets with chromos (not all complete) including Tijl Uilenspiegel by Meurisse, Expo 58, Menschenrassen by Jacques, zoology by Kwatta, De wonderbaarlijke reizen van Gulliver, Pinocchio, and Snow White by De Beukelaer. Added is Momotaro, fairy tale of Japan, a picture book.
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #68
    Val Saint Lambert

    Een vintage vaas in kristal, roze in de massa gekleurd, gemerkt met label en onderaan, Val Saint Lambert.

    A vintage pink crystal vase, marked with label and "Val Saint Lambert" at the bottom.
    Online only
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 20 / 30

Online-Only Varia Veiling van 24 Februari 2025

Op Maandag 24 februari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 3,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot. On Monday February 24, lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 3,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

24 February 2025 22:00