Lot van vier etsen. - Léon Salles. “Le Billet Doux”. Gesigneerd en genummerd 22/60 buiten de plaat. (30 x 21 cm). - Léon Salles. “Blinde bedelvrouw”. Gesigneerd en genummerd 146/200 buiten de plaat (30 x 24 cm). - “Huishouden van Jan Steen”. Ets naar Cornelis Visscher (43 x 34,5 cm). - “St-Augustinuskerk te Antwerpen”. Ets naar John Coney (38 x 48 cm).

Lot de quatre eaux-fortes. - Léon Salles. “Le Billet Doux”. Signée et numérotée 22/60 hors planche. (30 x 21 cm). - Léon Salles. “Mendiante aveugle”. Signée et numérotée 146/200 hors planche (30 x 24 cm). - “Ménage de Jan Steen”. D’après Cornelis Visscher (43 x 34,5 cm). - “Eglise St. Augustin d’Anvers”. D’après John Coney (38 x 48 cm).
Online only
SKU: 3009200050.
Auction day: 30 September 2020 22:00
Catalogue #50
Estimate: € 80 / 100

  • #104
    Val St. Lambert

    Een coupe van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Online only
    Dim. Ø: 24,5 cm
  • #2
    R. Brogniet

    “Paysage montagnard”. Aquarelle sur papier. Signée.
    Online only
    Dim. 40 x 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #134

    Een lot van drie verschillende vazen van geslepen kleurloos kristal.

    Online only
    Dim. h: 15 - 21 cm
  • #68
    W. Brunet

    “Vissershaven”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Port de pêche”. Huile sur carton. Signé.
    Online only
    Dim. 50 x 75 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #106

    Een witmetalen hoorn op staander.

    Corne en métal blanc sur support.
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #39
    Y. Dereume

    Online only
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #147

    Een handgeknoopt ovaal Chinees wollen tapijt.

    Online only
    Dim. 153 x 100 cm
  • #7
    Lei Tomsin

    “Boefje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.

    “Le petit escroc”. Huile sur toile. Signée et datée 1949.
    Online only
    Dim. 40 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #137
    A. Dockx

    Online only
    Dim. 44 x 59 cm
  • #157

    Online only
    Dim. Ø: 58 & 47cm
  • #26
    Josée Simon

    Online only
    Dim. 22,5 x 27 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #168

    Zeven Franstalige strips van Asterix: - Le Papyrus de César - Asterix et la Transitalique - La fille de Vercingétorix - Asterix chez les Pictes - Le ciel lui tombe sur la tête - Le fils d’Asterix - Asterix chez Rahazade

    Online only

Online-Only Verkoop 30 September 2020

Op 30 September wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu

On Septembre 30th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

30 September 2020 22:00