#51
“Personages met geschenken”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Het ene met beschadiging aan het haar, het ander met manco handje.
Un lot d’argent, comprenant trois boîtes, un cadre à photo rond, un petit bol avec du jade et trois paniers.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 13 & 14 cmEstimate: € 40/60 -
#69
Messingen schijfkandelaar. Gotische stijl, XIXde eeuw. Losse elektrische montage.
Bougeoir en laiton de style gothique. XIXe siècle. Montage à l’électricité amovible.No longer availableOnline onlyDim. H. 48,5 cmEstimate: € 200/240 -
#58
Een paar vintage tafellampen van kunststof en chroom.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 26 cm -
#24Märklin
Een lot van drie personenwagons van de Duitse spoorwegen op schaal HO.
No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Estimate: € 45/55 -
#29Antex 2911 B
Een startersset met een tenderlocomotief met twee wagons. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Estimate: € 65/80 -
#86
Drie oude camera’s, bestaande uit een balgcamera van Kodak, een boxcamera van hawkeye en een Brownie. Allen in lederen tasje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#130Märklin
Drie tankwagons op schaal HO, waarbij twee van de Duitse en één van de Noorse spoorwegen, respectievelijk van BP, Avia en Norsk Olje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 € -
#20Märklin
Modelrails - Een contactrail en een wissel. Inclusief passtukken. ± 1950.
No longer availableOnline onlyActive bid: 23.00 € -
#64
Een vaas van Nankin-aardewerk op houten sokkel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 38 cm -
#83
Een gevarieerd lot kleurloos en blauw kristal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#81
Een koekoeksklok van gesculpteerd hout. Te herstellen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 € -
#28Märklin
Een lot van drie open goederenwagons van de Franse spoorwegen op schaal HO. Zonder doosjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 30/40