#477
Ch. Monbrun A.C. Pomerol
M.C. O.D. 2015 aantal: 6 bt
No longer available -
#469
Pinot Noir I.G.P. Aude Hauterive Dom. La Bastide M.D. O.D. 2014 aantal: 12 bt
No longer available -
#363
Ch. Meyney A.C. St-Estèphe Cru grand bourgeois exceptionnel M.C. 1996 aantal: 9 bt
No longer available -
#173
Corton-Grèves A.C. Grand cru Louis Latour, Beaune M.O. 1966 aantal: 5 bt 5 à 8 cm
No longer available -
#298
Ch. Pichon-Longueville Comtesse A.C. Pauillac 2e grand cru classé M.C. 1988 aantal: 12 bt
No longer available -
#240
Pommard-Rugiens A.C. 1e cru Héritiers Armand Girardin, Pommard M.P. 1983 aantal: 7 bt
No longer available -
#60
Lot rode wijn
aantal: 11 bt Trentino Merlot D.O.C. Cantina Sociale d’Isira M.O. 1992 aantal: 1 bt Los Monteros D.O. Valencia Vino Tinto de Las Lomas M.O. 1998 aantal: 1 bt Chaberlay
Patriarche, Beaune M.O.
aantal: 4 bt Corbières A.C. Sat. F34370 M.O.
aantal: 5 bt
No longer available -
#158
Cuvée de la Maison d’Orange A.C. Bordeaux (portretten van Beatrix en Juliana) Alexis Lichine & Cie, Bordeaux M.O. 0 aantal: 11 bt ts à ms, vuile en beschadigde etiketten
No longer available -
#316
Ch. La Fleur-Pétrus A.C. Pomerol
M.C. 1990 aantal: 4 bt
No longer available -
#407
Ch. Haut-Brion A.C. Pessac-Léognan 1e grand cru classé M.C. 2006 aantal: 2 bt
No longer available -
#274
Ch. Haut Portets A.C. Graves
M.C. 1986 aantal: 13 bt
No longer available -
#386
Côte Rôtie A.C. Patrick & Christophe Bonnefond, Ampuis M.O. 2001 aantal: 4 bt