Other lots in this auction
-
#65
Lot rode bourgogne
aantal: 5 Bt. Volnay-Caillerets A.C. Volnay 1e cru Dom. Jaboulet-Vercherre, Beaune M.O. 1973 aantal: 1 Bt. Corton A.C. Grand cru Chanson Père & Fils, Beaune M.O. 1982 aantal: 1 Bt. Corton A.C. Grand cru Dom. Louis Latour, Beaune M.O. 2000 aantal: 1 Bt. Vosne-Romanée Vieilles Vignes A.C. Nicolas Potel, Nuits M.O. 2006 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#55
Lot rode bordeaux
aantal: 12 Bt. Ch. Prieuré de la Commanderie A.C. Pomerol A. & R. Barrière Frères, Bordeaux M.O. 1967 aantal: 1 Bt. MSCh. Beauregard A.C. Pomerol
M.C. 1976 aantal: 1 Bt. Ch. Nenin A.C. Pomerol
M.C. 1976 aantal: 1 Bt. MSCh. Le Commandeur A.C. Pomerol
M.C. 1978 aantal: 1 Bt. Ch. La Fleur-Pétrus A.C. Pomerol
M.C. 1979 aantal: 1 Bt. BNCh. de Tailhas A.C. Pomerol
M.C. 1983 aantal: 1 Bt. TSCh. Moulinet-Lasserre A.C. Pomerol
M.C. 1989 aantal: 1(..)
No longer available -
#233
La Bélière A.C.Bordeaux Baron Philippe de Rothschild S.A., Pauillac M.O. 1999 aantal: 6 Bt.
No longer available -
#289
Alabanza Rioja Crianza D.O.C. Rioja Bodegas Alabanza, Agoncillo M.O. O.D. 2004 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#366
Moulin d’Issan A.C. Bordeaux Supérieur
M.P. 2010 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#34
Lot rode bordeaux
aantal: 6 Bt Ch. Lartaude A.C. Côtes de Bourg
M.P. K. 1982 aantal: 3 Bt Ch. Clos de Lacaussade A.C. Moulis
M.C. K. 1990 aantal: 3 Bt
No longer available -
#403
Les Chais du Comté Merlot I.G.P. Pays d’Oc Les Chais du Comte, Mouzillon M.O. O.D. 2014 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#347
Clos Floridene A.C. Graves Denis & Florence Dubourdieu M.P. K. 2007 aantal: 11 Bt.
No longer available -
#95
Ch. Pape Clément A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé de Graves en rouge A. & R. Barrière Frères, Bordeaux
1961 aantal: 6 Bt. TS à MS
No longer available -
#190
Bourgogne Côte Chalonnaise Pinot Noir A.C. Dom. de la Tour, Joblot, Saint-Vallerin M.D. 1989 aantal: 6 Bt.
No longer available -
#73
Lot rode bourgogne
aantal: 12 Bt. Nuits-St-Georges A.C. Adrien Leuliot, Nuits M.O. 1988 aantal: 1 Bt. Gevrey-Chambertin A.C. Adrien Leuliot, Nuits M.O. 1988 aantal: 1 Bt. beschadigd etiketBourgogne Saint Bris A.C. Jean-Paul Tabit, St-Bris-Le-Vineux M.P. 1988 aantal: 1 Bt. Mercurey A.C. Weinkellerei Zum Stauffacher
1992 aantal: 3 Bt. Chorey-les-Beaune A.C. Dubois Bernard & Fils, Chorey M.D. 1998 aantal: 6 Bt.
No longer available -
#46
Lot rode bordeaux
aantal: 6 Bt. Les Cloches A.C. Pomerol Mähler-Besse, Bordeaux M.O. 1970 aantal: 5 Bt. 1TS, 4 MSCh. Beauvillars A.C. Pomerol
1967 aantal: 1 Bt.
No longer available