#155
Barolo Riserva Speciale D.O.C. Bertolo, Torino M.O. 0 aantal: 2 bt lichte schade aan etiket
No longer available -
#471
Pinot Noir I.G.P. Aude Hauterive Dom. La Bastide M.D. O.D. 2014 aantal: 12 bt
No longer available -
#433
Côtes du Rhône A.C. F. Guigal, Ch. d’Ampuis M.O. D. 2010 aantal: 7 bt
No longer available -
#52
Lot rode wijn
aantal: 5 Mag. sommige etiketten beschadigdCh. Lestage A.C. Listrac
M.C. 1983 aantal: 1 Mag. Ch. Les Vergnes A.C. Bordeaux
M.C. 1990 aantal: 2 Mag. Ch. Margüi A.C. Coteaux Varois en Provence
M.C. 2005 aantal: 1 Mag. Ch. Citran A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 1988 aantal: 1 Mag.
No longer available -
#122
Lot schuimwijn
aantal: 3 Champagne Grande Cuvée Brut
Georges Lacombe, Aÿ M.O.
aantal: 1 D.Mag Champagne Grand Cru Blanc de Blancs Brut
Jean Pernet, Le Mesnil-sur-Oger M.O.
aantal: 1 Mag Champagne Brut Special Cuvée Habillé par Jean-Paul Gaultier Piper-Heidsieck, Reims M.O.
aantal: 1 bt
No longer available -
#236
Morey-Saint-Denis A.C. J. Taupenot-Merme, Morey M.P. 1983 aantal: 12 bt
No longer available -
#431
Montagny 1e Cru Les Platières A.C. Berthenet, Montagny M.D. 2009 aantal: 5 bt
No longer available -
#436
Clos Floridene A.C. Graves
M.C. O.K. 2010 aantal: 12 bt
No longer available -
#228
Santenay 1e Cru Grand Clos Roussot A.C. Albert Sainte-Marie, Paris-L’Hôpîtal M.P. 1982 aantal: 12 bt
No longer available -
#171
Volnay-Caillerets A.C. Volnay 1e cru Louis Latour, Beaune M.O. 1966 aantal: 11 bt 5 à 10 cm
No longer available -
#297
Ch. Pichon-Longueville Comtesse A.C. Pauillac 2e grand cru classé M.C. 1988 aantal: 12 bt bn à vts, 1 ts
No longer available -
#307
Ch. d’Armailhac A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. 1989 aantal: 9 bt