#168
Lot rode bourgogne
1976 aantal: 11 Bt. Givry Clos du Cellier aux Moines A.C. André Delorme, Rully M.O. 1976 aantal: 5 Bt. Rully Dom. de la Renarde A.C. André Delorme, Rully M.O. 1976 aantal: 6 Bt.
No longer available -
#310
No longer available -
#191
Bourgogne Côte Chalonnaise Pinot Noir A.C. Dom. de la Tour, Joblot, Saint-Vallerin M.D. 1989 aantal: 6 Bt.
No longer available -
#202
No longer available -
No longer available -
#146
Ch. Peyreau A.C. Saint-Emilion grand cru
M.C. 1976 aantal: 12 Bt. BN à TS, zeer vuile en beschadigde etiketten
No longer available -
#425
El Inùtil Tempranillo D.O. La Mancha Bodegas Cristo de la Vega, Socuellamos M.O. O.D. 2016 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#363
Portal d’Azenha Reserva D.O.C. Douro Solar de Cambres Lda, Quinta do Casal, Cambres-Lamego M.O. O.D. 2010 aantal: 6 Bt
No longer available -
#336
No longer available -
#345
Ch. Latour-Martillac A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2006 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#65
Lot rode bourgogne
aantal: 5 Bt. Volnay-Caillerets A.C. Volnay 1e cru Dom. Jaboulet-Vercherre, Beaune M.O. 1973 aantal: 1 Bt. Corton A.C. Grand cru Chanson Père & Fils, Beaune M.O. 1982 aantal: 1 Bt. Corton A.C. Grand cru Dom. Louis Latour, Beaune M.O. 2000 aantal: 1 Bt. Vosne-Romanée Vieilles Vignes A.C. Nicolas Potel, Nuits M.O. 2006 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#76
Lot wijn
aantal: 6 Pàlava Vino s privlastkem Vinarskà Oblast Mikulovskà Agro, Sonberk, Strachotin M.O. 2000 aantal: 1 Bt. Ryzlink Rynsky Kabinet Vinarska Oblast Roudnickà Lobkowiczké Zàmecké Vinarstvì, Roudnice nad Labem M.O. 1998 aantal: 1 Bt. Pacherenc du Vic-Bilh A.C. Collection Plaimont M.O. 2003 aantal: 1 Bt. Grenache Vin Doux Naturel A.C. Rasteau Cave de Rasteau M.O.
aantal: 1 Bt. Game Kvalitetno Suvo Vino Vranjski podreon Zasticeno Geografsko Poreklo Navip-Zemun(..)