#7
Lot rode wijn
aantal: 10 Bt. Givry A.C.
Jean-Marc Brocard, Préhy M.O. 1992 aantal: 2 Bt. 1 etiket onleesbaarChambolle-Musigny A.C. Dom. Rémy Boursot, Chambolle M.O. 1992 aantal: 2 Bt. Vosne-Romanée 1e Cru Les Petits Monts A.C. Robert Sirugue, Vosne M.D. 1993 aantal: 2 Bt. Volnay 1e Cru Les Caillerets A.C. Bernard Vaudoisey-Mutin, Volnay M.P. 1993 aantal: 1 Bt. Nuits-St(..)
No longer available -
#217
Ch. Montaiguillon A.C. Montagne-St-Emilion
M.C. O.K. 1986 aantal: 6 Bt. neck
No longer available -
#312
Plaisir de Merle Cabernet Sauvignon Wine of Origin Paarl Plaisir de Merle Ltd, Simondium M.O. 1999 aantal: 1 Mag.
No longer available -
#320
Lot rode Bordeaux
2000 aantal: 6 Bt. Ch. Canon A.C. Canon-Fronsac
M.C. 2000 aantal: 3 Bt. Ch. Lafleur-Gazin A.C. Pomerol
M.C. 2000 aantal: 3 Bt. Gevlekte etiketten
No longer available -
#375
Sancerre Les Terres Blanches A.C. Dom. La Barbotaine, Fréderic Champault, Crézancy M.O. O.D. 2013 aantal: 6 Hbt.
No longer available -
#332
Tagonius Vinos de Madrid Reserva M.P. O.K. 2003 aantal: 6 Bt. neck
No longer available -
#94
Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé M.C. 1952 aantal: 2 Bt. ls
No longer available -
#60
Lot rode Bordeaux
aantal: 12 Bt. Ch. Latour A.C. Bordeaux Supérieur
M.B. 1969 aantal: 4 Bt. vuile etikettenCh. Latour A.C. Bordeaux Supérieur
M.B. 1970 aantal: 1 Bt. vuil etiketCh. Latour A.C. Bordeaux Supérieur
M.B. 1971 aantal: 1 Bt. vuil etiketCh. le Prieuré A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1970 aantal: 2 Bt. Ch. L’Enclos Jean Voisin A.C. St-Emilion
1970 aantal: 1 Bt. Ch. Haut-La-Grâce-Dieu A.C. St-Emilion
1970 aantal: 3 Bt. gevlekte etiketten(..)
No longer available -
#245
Ch. des Gravettes A.C. Graves
M.C. 1989 aantal: 6 Bt.
No longer available -
#386
Sancerre Cuvée Vieille Vignes A.C.
Dom. Christian Salmon, Bué M.D. O.D. 2016 aantal: 12 Hbt.
No longer available -
Lot rode Bordeaux
1986 aantal: 9 Bt. Ch. Haut-Cadet A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1986 aantal: 5 Bt. Ch. Grands Sillons Gabachot A.C. Pomerol
M.C. 1986 aantal: 4 Bt. beschadigde etiketten
No longer available -
#363
Pouilly-Fuissé Vieilles Vignes A.C.
Vincent Girardin, Meursault M.O. O.D. 2012 aantal: 12 Hbt.