#346
Cape Mentelle Shiraz Margaret River Wine of Australia M.O. 2007 aantal: 4 Bt.
No longer available -
#133
Ch. Lafite-Rothschild A.C. Pauillac 1e grand cru classé M.C. 1973 aantal: 1 Bt. bn
No longer available -
#163
Ch. Dutruch-Grand-Poujeaux A.C. Moulis-en-Médoc Cru grand bourgeois exceptionnel M.C. 1976 aantal: 12 Bt. ts à bn, vlekken, 1 gescheurd etiket
No longer available -
#274
Ch. Siran A.C. Margaux grand cru exceptionel M.C. O.K. 1993 aantal: 7 Bt. neck; vuile etiketten
No longer available -
#144
Ch. Rieussec A.C. Sauternes 1e grand cru classé M.C. 1975 aantal: 4 Bt. ts
No longer available -
#201
Ch. d’Angludet A.C. Margaux Cru bourgeois supérieur M.C. 1983 aantal: 10 Bt. ts
No longer available -
#152
Ch. Cardour A.C. Lalande-de-Pomerol
M.C. O.D. 1976 aantal: 12 Bt. bn à ts
No longer available -
#166
Ch. Bonis A.C. Saint-Estèphe
M.C. O.D. 1976 aantal: 12 Bt. neck à ms
No longer available -
#202
Ch. Gloria A.C. St-Julien
M.C. O.K. 1983 aantal: 7 Bt. neck, base neck
No longer available -
#14
Lot rode wijn
aantal: 8 Bt. Autari Barbera D.O.C. Oltrepo Pavese Cantine di Casteggio M.O. 2003 aantal: 1 Bt. Scyri Nero d’Avola IGT Sicilia Cos, Comiso M.O. 1999 aantal: 2 Bt. Sancerre Les Bonnes Bouches A.C. Henri Bourgeois, Chavignol M.D. 1997 aantal: 3 Bt. Dom. La Caumette Vin de Pays des Coteaux du Libron M. & J.P. Corbière, Beziers M.D. 1996 aantal: 1 Bt. Ch. de la Cour A.C. St-Emilion
M.C. 1996 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#351
Le haut-médoc de Labégorce Zédé A.C. Haut-Médoc
M.C. 2008 aantal: 13 Bt. neck
No longer available -
#207
Lot rode Bordeaux
1985 aantal: 9 Bt. Ch. Lestage Darquier Grand Poujeaux A.C. Moulis Grafé Lecocq, Namur M.B. 1985 aantal: 6 Bt. 3 etiketten manco/beschadigdCh. de Castets A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: 1 Bt. Ch. Haut-Plantey A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aantal: 2 Bt.