#270
Lot rode Bordeaux
1993 aantal: 12 Bt. Ch. des Tuquets A.C. Bordeaux
M.C. 1993 aantal: 1 Bt. Ch. Croix Beauséjour A.C. Montagne-St-Emilion
M.C. 1993 aantal: 1 Bt. Ch. Durand-Laplagne A.C. Puisseguin-St-Emilion
M.C. 1993 aantal: 1 Bt. Ch. Arnauton A.C. Fronsac
M.C. 1993 aantal: 1 Bt. L’Ermitage de Chasse-Spleen A.C. Haut-Médoc
No longer available -
#204
Lot witte Bordeaux
1985 aantal: 5 Bt. Ch. de Ségur A.C. Barsac
M.C. 1985 aantal: 1 Bt. Ch. Piada A.C. Barsac
M.C. 1985 aantal: 2 Bt. Ch. Ménota A.C. Sauternes
M.C. 1985 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#330
La Mouline - Château Bertrand Braneyre A.C. haut-Médoc Beperkte productie van 900 genummerde flessen. M.C. 2002 aantal: 11 bt neck
No longer available -
#210
Ch. Belgrave A.C. Haut-Médoc 5e grand cru classé M.C. 1985 aantal: 5 Bt. neck
No longer available -
#135
Ch. du Bloy A.C. Côtes de Bergerac
M.C. 1974 aantal: 7 Bt.
No longer available -
#302
Chevalier-Montrachet A.C. Grand cru Dom. Henri Clerc & Fils, Puligny M.P. 1996 aantal: 5 Bt.
No longer available -
#173
Ch. Pape Clément A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé de Graves en rouge M.C. 1977 aantal: 4 Bt. ts
No longer available -
#54
Lot rode Bordeaux
aantal: 11 Bt. Ch. Taillefer A.C. Pomerol
1973 aantal: 4 Bt. ms, 2 etiketten mancoCh. des Gravettes A.C. St-Julien
1976 aantal: 7 Bt. ms, etiketten beschadigd
No longer available -
#75
Lot witte champagne
aantal: 7 Champagne Brut Impérial 1e Cru
Moët & Chandon, Epernay M.O.
aantal: 1 Mag. Champagne Millésime Blanc
Moët & Chandon, Epernay M.O. 1989? aantal: 1 Bt. Champagne Brut Cordon Rouge
G.H. Mumm & Co, Reims M.O.
aantal: 2 Bt. Champagne Brut
Louis Roederer, Reims M.O.
aantal: 1 Bt. Champagne Brut Cuvée Blason
Lacroix-Triaulaire & Fils, Merrey-sur-Arce M.O.
aantal: 1 Bt. Ratafia de Champagne
Trouillard & Co , Epernay M.O. 1947? aant(..)
No longer available -
#143
Ch. Phélan-Ségur A.C. St-Estèphe Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1974 aantal: 9 Bt. vts, 1 ms, enkele vlekken
No longer available -
#28
Lot rode Bordeaux
aantal: 5 Bt. Ch. de la Commanderie A.C. Lalande-de-Pomerol
1970 aantal: 3 Bt. tsCh. Haut-Bergey A.C. Pessac-Leognan
M.C. 1990 aantal: 1 Bt. Clos Bourgelat A.C. Graves
M.C. 1992 aantal: 1 Bt.
No longer available -
Ch. du Courneau A.C. Médoc
M.O. 2010 aantal: 12 Bt. neck