#113
Lot rode bourgogne
aantal: 6 bt Macon Supérieur A.C. Deroye, Beaune M.O. 1993 aantal: 1 bt Côtes de Beaune-Villages A.C. Marie-Louise Parisot, Nuits M.O. 1997 aantal: 2 bt Volnay A.C. Marie-Louise Parisot, Nuits M.O. 1997 aantal: 1 bt Aloxe-Corton A.C. Dom. de la Juvinière, Corgoloin M.O. 1997 aantal: 2 bt
No longer available -
#448
Cabernet-Syrah I.G.P. Pays d’Oc Producteurs Réunis, F34560 M.O. O.K. 2011 aantal: 2 bt
No longer available -
#189
Pommard 1e Cru Clos de la Commaraine A.C. Dom. Jaboulet-Vercherre, Pommard M.O. 1974 aantal: 4 bt
No longer available -
#63
Lot rode bordeaux
aantal: 9 bt Ch. Haut-Rousset A.C. Côtes de Bourg
M.C. 2001 aantal: 1 bt Ch. de Chantegrive A.C. Graves
M.C. 2003 aantal: 1 bt Clos du Cheval Blanc A.C. Côtes de Bourg
M.C. 2003 aantal: 1 bt Ch. les Cluchets A.C. Graves
M.C. 2004 aantal: 2 bt Ch. Calens A.C. Graves
M.C. 2007 aantal: 1 bt Ch. La Croix de Paty A.C. Côtes de Bourg
M.C. 2010 aantal: 1 bt Ch. Pontet La Gravière A.C. Graves
M.C. 2015 aantal: 1 bt Ch. Le Merle A.C. Graves
M(..)
No longer available -
#444
Nuits-Saint-Georges 1e Cru A.C. Richard Seguin, Gevrey M.O. 2009 aantal: 3 bt
No longer available -
Ch. Hautes Graves A.C. Margaux
M.C. O.D. 1989 aantal: 6 bt
No longer available -
#181
Vieux Ch. Certan A.C. Pomerol
M.C. 1971 aantal: 2 bt ms
No longer available -
#155
Ch. L’Eglise-Clinet A.C. Pomerol A. & R. Barrière Frères, Bordeaux
1955 aantal: 4 bt ts, 2 ms, 1 ls, beschadigde en/of vuile etiketten
No longer available -
#259
La Parde de Haut-Bailly A.C. Pessac-Leognan
M.C. 1985 aantal: 9 bt vuile en beschadigde etiketten
No longer available -
#399
Moulins de Citran A.C. Haut-Médoc
M.P. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#258
Ch. Lafite-Rothschild A.C. Pauillac 1e grand cru classé M.C. 1985 aantal: 8 bt
No longer available -
#434
Côtes du Rhône Villages A.C. Les Deux Rhônes M.O. 2007 aantal: 4 bt