#336
Ch. de la Verdasse A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. 1993 aantal: 6 bt
No longer available -
#401
Volnay 1e Cru Caillerets A.C. Dom. Marquis d’Angerville, Volnay M.D. 2000 aantal: 5 bt
No longer available -
#180
Ch. Dutruch-Grand-Poujeaux A.C. Moulis-en-Médoc Cru grand bourgeois exceptionnel
1970 aantal: 6 bt ms, vuile en/of beschadigde etiketten
No longer available -
#418
Vin Rosé Pétillant Cuvée du Cellier Le Cellier Lingot-Martin, Poncin M.O. O.D. 2003 aantal: 12 bt.
No longer available -
#361
Ch. Cantegrive A.C. Côtes de Castillon
M.C. O.K. 1996 aantal: 6 Mag. Individuele kistjes
No longer available -
#265
Ch. Pontac Monplaisir A.C. Graves
M.C. 1986 aantal: 10 bt
No longer available -
#196
Aloxe-Corton 1e Cru Valozières A.C. Daniel Senard, Aloxe M.D. 1976 aantal: 6 bt 3,5 à 4 cm, 1 x 8 cm
No longer available -
#106
Lot witte bourgogne
aantal: 11 bt Montagny 1e Cru A.C. Montagny - fûts de chêne Reine Pédauque, Aloxe M.O. 1996 aantal: 3 bt Chablis 1e Cru Fourchaume A.C. Lamblin & Fils, Maligny M.O. 2005 aantal: 6 bt Chablis 1e Cru Beauroy A.C. Lamblin & Fils, Maligny M.O. 2005 aantal: 1 bt Pernand-Vergelesses A.C. Dom. Marius Delarche, Pernand M.P. 2007 aantal: 1 bt
No longer available -
#450
24 Carra Rosé 100% Gamay Noir Sambardier, Denicé M.O. O.D. 2011 aantal: 12 bt
No longer available -
#254
Ch. Les Eyrilles de Meyney A.C. Fronsac
M.P. 1985 aantal: 12 bt
No longer available -
#150
Ch. Cantenac-Brown A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. 1943 aantal: 2 bt ts, zonder capsules
No longer available -
#386
Comte Debie A.C. Bordeaux
M.O. 1998 aantal: 9 bt