#376
Sancerre Les Terres Blanches A.C. Dom. La Barbotaine, Fréderic Champault, Crézancy M.O. O.D. 2013 aantal: 12 Hbt.
No longer available -
#207
Lot rode Bordeaux
1985 aantal: 9 Bt. Ch. Lestage Darquier Grand Poujeaux A.C. Moulis Grafé Lecocq, Namur M.B. 1985 aantal: 6 Bt. 3 etiketten manco/beschadigdCh. de Castets A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: 1 Bt. Ch. Haut-Plantey A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#347
Ch. Lescalle A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 2007 aantal: 1 Imp.
No longer available -
#136
Ch. Moulinet A.C. Pomerol
1974 aantal: 10 Bt. ts à ls, zonder capsules
No longer available -
#336
Alabanza Rioja Crianza D.O.C. Rioja Cronwagen-Iberica S.L., Agoncillo M.O. O.D. 2004 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#40
Lot rode Bordeaux
aantal: 7 Bt. Ch. La Tour de Mons A.C. Margaux Cru bourgeois M.C. 1990 aantal: 2 Bt. Ch. La Tour de Mons A.C. Margaux Cru bourgeois M.C. 1989 aantal: 5 Bt.
No longer available -
#154
Ch. Cardour A.C. Lalande-de-Pomerol
M.C. O.D. 1976 aantal: 12 Bt. vts
No longer available -
#314
Lot rode Bordeaux
1999 aantal: 7 Bt. Ch. Fourney A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1999 aantal: 3 Bt. Tournelle de Beau-Séjour Bécot A.C. St-Emilion grand cru
M.P. 1999 aantal: 2 Bt. Ch. La Croizille Baladeau A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1999 aantal: 1 Bt. Ch. Petit Fombrauge A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1999 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#377
Château de la Roulerie A.C. Anjou
M.C. 2013 aantal: 12 bt
No longer available -
#229
le Mouton a Cinq Pattes A.C. Bordeaux
M.O. O.K. 1988 aantal: 12 Bt. Genummerde flessen
No longer available -
#364
Pouilly-Fuissé Vieilles Vignes A.C.
Vincent Girardin, Meursault M.O. O.D. 2012 aantal: 12 Hbt.
No longer available -
#100
Ch. Dillon A.C. Haut-Médoc
M.B. 1959 aantal: 6 bt bn à ms, etiketten vuil en/of beschadigd. 2 et. manco