#160
Ch. Pomeys A.C. Moulis Cru bourgeois M.C. O.D. 1976 aantal: 12 Bt. ts, 2 x ms
No longer available -
#22
Lot witte Bordeaux
aantal: 6 Bt. Ch. de Rayne-Vigneau A.C. Sauternes 1e grand cru classé M.C. 1989 aantal: 1 Bt. Ch. Rieussec A.C. Sauternes 1e grand cru classé M.C. 1988 aantal: 3 Bt. schade en vlekken aan etikettenCh. Raymond-Lafon A.C. Sauternes
M.C. 1986 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#81
Lot wijn
aantal: 7 Bt. Ch. la Mazerolle A.C. Bordeaux
M.C. 1998 aantal: 1 Bt. Macon Clessé Quintane A.C. Dom. de la Bongran, Jean Thévenet, Clessé M.O. 1996 aantal: 3 Bt. Sancerre Les Bonnes Bouches A.C. Henri Bourgeois, Chavignol M.O. 1998 aantal: 3 Bt.
No longer available -
#250
Lot rode Bordeaux
1990 aantal: 6 Bt. Ch. La Fleur Pourret A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1990 aantal: 3 Bt. Ch. Canuet A.C. Margaux
M.C. 1990 aantal: 3 Bt.
No longer available -
#213
Ch. Hautes Graves A.C. Bordeaux
M.C. O.K. 1986 aantal: 6 Bt. base neck -ts; 1 vuil etiket
No longer available -
#207
Lot rode Bordeaux
1985 aantal: 9 Bt. Ch. Lestage Darquier Grand Poujeaux A.C. Moulis Grafé Lecocq, Namur M.B. 1985 aantal: 6 Bt. 3 etiketten manco/beschadigdCh. de Castets A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: 1 Bt. Ch. Haut-Plantey A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#131
Ch. Taillefer A.C. Pomerol
1973 aantal: 12 Bt. ts à ms
No longer available -
#286
Ch. de Bouteilley A.C. 1e Côtes de Bordeaux
M.P. 1995 aantal: 1 Imp.
No longer available -
#366
Fontanilles A.C. Coteaux de Peyriac Espacevin Pirard, Genappe M.B. o.d. 2012 aantal: 12 bt neck
No longer available -
#60
Lot rode Bordeaux
aantal: 12 Bt. Ch. Latour A.C. Bordeaux Supérieur
M.B. 1969 aantal: 4 Bt. vuile etikettenCh. Latour A.C. Bordeaux Supérieur
M.B. 1970 aantal: 1 Bt. vuil etiketCh. Latour A.C. Bordeaux Supérieur
M.B. 1971 aantal: 1 Bt. vuil etiketCh. le Prieuré A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1970 aantal: 2 Bt. Ch. L’Enclos Jean Voisin A.C. St-Emilion
1970 aantal: 1 Bt. Ch. Haut-La-Grâce-Dieu A.C. St-Emilion
1970 aantal: 3 Bt. gevlekte etiketten(..)
No longer available -
#124
Ch. Phélan-Ségur A.C. St-Estèphe Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1972 aantal: 4 Bt. vts
No longer available -
#79
Lot wijn
aantal: 2 Clos Mireille Blanc de Blancs A.C. Côtes de Provence Dom. Ott, la Londe, les Maures M.O. 2010 aantal: 1 Mag. Ch. de Selle Coeur de Grain A.C. Côtes de Provence Dom. Ott, Taradeau M.O. 2011 aantal: 1 D.Mag.