#92
Ch. Couhins-Lurton A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé de Graves en blanc M.C. 1994 aantal: 12 bt
No longer available -
#57
Les Bouquets de Jeannette A.C. Côtes de Provence Dom. de la Jeannette, Hyères M.D. 1992 aantal: 12 bt
No longer available -
#35
Lot wijn
aantal: 8
Grains d’Or A.C. Monbazillac C.M. Monbazillac M.P. 1990 aantal: 4 hbt
Ch. les Chênes A.C. Monbazillac Durand, Pomport M.O. 2000 aantal: 1 bt
Ch La Croix Chabrière A.C. Côtes du Rhône Patrick Daniel, Bollène M.O. 1999 aantal: 1 50 cl
Ch La Croix Chabrière Coteaux du Tricastin Patrick Daniel, Bollène M.O. 1999 aantal: 1 50 cl
Monsavium Fiorini
M.O.
aantal: 1 50 cl
No longer available -
#70
Ch. Pichon-Longueville Baron A.C. Pauillac 2e grand cru classé M.C. 1993 aantal: 4 bt
No longer available -
#147
Pouilly-Fumé A.C. Jacques Marchand, Pouilly/Loire M.D. 1999 aantal: 12 bt
No longer available -
#175
Margaret River Chardonnay Art Series Wine of Australia Leeuwin Estate, Withcliffe M.O. 2003 aantal: 1 Mag.
No longer available -
#13
Lot rode wijn
aantal: 5 bt
Montagne Noir Cabernet Sauvignon Vin de Pays d’Oc Producteurs Réunis, Arzans M.O 1999 aantal: 1 bt
Montagne Noir Merlot Vin de Pays d’Oc Producteurs Réunis, Arzans M.O 1999 aantal: 1 bt
Ch. La Croix Chabrière A.C. Côtes du Rhône Patrick Daniel, Bollène M.C. 1999 aantal: 1 50 cl
Le Viala A.C. Minervois La Livinière Gérard Bertrand, La Livinière M.D. 2002 aantal: 2 bt
No longer available -
#91
No longer available -
#148
Dom. de Salvert A.C. Coteaux du Layon G. Bureau, Martigné-Briand M.D. 1999 aantal: 12 bt
No longer available -
#187
GT-A Grand Terroir Aramon I.G.P. France Méditerranée LePlan-Vermeersch, Suze-la-Rousse M.O. D. 2010 aantal: 5 bt
No longer available -
#44
Ch. Bellevue A.C. St-Emilion Grand cru classé Sauter’s Wijnkelders Maastricht, Nederlands importeur M.C. O.K. 1970 aantal: 12 bt ms - ts
No longer available -
#90