#271
Ch. Liot A.C. Sauternes
M.C. O.D. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#103
Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. Paradis A.C. St-Emilion
M.C. 1985 aantal: 3 bt
Ch. La Grange A.C. Bordeaux
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Calon-Ségur A.C. St-Estèphe 3e grand cru classé M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. de Castets A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Rouquette A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Turcaud A.C. Bordeaux
1985 aantal: 1 bt
Ch. Côtes Trois Moulins A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aa(..)
No longer available -
#323
Les Fiefs de Lagrange A.C. St-Julien
M.P. 2000 aantal: 1 bt
No longer available -
#197
Nony Monopole A.C. Bordeaux Jean Nony, Bordeaux M.O. 1982 aantal: 12 bt
No longer available -
#283
Chablis A.C. Dom. Soupé, Chablis M.P. 1995 aantal: 10 bt
No longer available -
#114
Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. d’Arsac A.C. Margaux
M.O. 2007 aantal: 1 bt
Ch. Deyrem Valentin A.C. Margaux
M.O. 2008 aantal: 1 bt
Roc du Bel Air A.C. Bordeaux Supérieur
M.O. 2008 aantal: 3 bt
Ch. Saint-Lô A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 2008 aantal: 1 bt
Ch. Fonguillon A.C. Montagne-St-Emilion
M.C. 2009 aantal: 5 bt
Le Cavalier-Roi A.C. Bordeaux
M.C. 2009 aantal: 1 bt
No longer available -
#248
Ch. La Conseillante A.C. Pomerol
M.C. K. 1993 aantal: 8 bt
No longer available -
#303
Ch. de Fieuzal A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé de Graves en rouge M.C. 1999 aantal: bt Er is een fles meer dan op de foto.
No longer available -
#375
Ch. Malartic-Lagravière A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2006 aantal: 6 bt
No longer available -
#101
Lot rode bordeaux
aantal: 11 bt
Ch. Les Donats A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1981 aantal: 6 bt TS à MS, beschadigde etiketten
Ch. Bel Air Ouÿ A.C. St-Emilion grand cru
M.P. 1982 aantal: 1 bt
Ch. Hauterive A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. 1982 aantal: 1 bt
Ch. Bel-Air A.C. Puisseguin-St-Emilion
1984 aantal: 1 bt
Ch. Labégorce-Zédé A.C. Margaux Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1984 aantal: 1 bt
Ch. Les Chaumes A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: (..)
No longer available -
#346
Ch. La Tour-Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#169
Burmester Porto Vintage Bottled 1965 J.W. Burmester & Ca Lda, Oporto M.O. 1963 aantal: 1 bt